Moda » Obuwie

Fenomen damskiego obuwia

W Wielkiej Brytanii przeprowadzono ankietę, w której wzięło udział ponad tysiąc pań, co stanowi dość rzetelną próbę badanych. Pytania były związane zarówno z poprzednimi związkami uczuciowymi, jak i z butami posiadanymi w przeszłości.

Głównym celem było znalezienie odpowiedzi na pytanie, czy kobiety lepiej pamiętają swojego pierwszego chłopaka, czy też pierwszą parę obuwia, którą kupiły za własne pieniądze. Wynik był bardzo jednoznaczny i dla wielu mężczyzn zaskakujący. 98 % kobiet lepiej pamiętało pierwszą parę butów.

Wielu ekspertów próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie, jaki fenomen ma damskie obuwie, że panie darzą je tak głębokimi uczuciami. Zastanawia ich już sam fakt zakupów. Mężczyźni kupują buty wtedy, kiedy stare nie nadają się już do użycia lub na jakieś specjalne okazje. Zakupy w ich wykonaniu związane są ewentualnie ze zmianą pór roku. Buty damskie panie nabywają natomiast bardzo spontaniczne. Rzadko kiedy są to zakupy przemyślane i skrupulatnie zaplanowane. Zazwyczaj wystarczy jedno spojrzenie na witrynę sklepową, szybka przymiarka i w tym momencie zaczyna się spacer do kasy. Tłumaczenie jest proste: to buty moich marzeń, jednak buty marzeń każda z pań spotyka przynajmniej kilka razy w miesiącu. Tak naprawdę większość kobiet nie j potrafi dokładnie określić, ile par ma w swojej kolekcji. Jednak liczba ta nie jest zazwyczaj niższa niż kilkanaście. Gdzie konsumentki nabywają nowe buty damskie? Przede wszystkim w najróżniejszych galeriach handlowych. Coraz częściej jednak wybierają również obuwie damskie sklep internetowy, bowiem w sieci można znaleźć oryginalne i nieszablonowe modele, które są obiektem pożądania, a ze świecą ich szukać w kolekcjach tradycyjnych sieciówek.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Selena86

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 3 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »