Technologie » Internet

Festiwal Dobrego Smaku działa na Facebooku

Festiwal Dobrego Smaku działa na Facebooku
Zobacz więcej zdjęć »
Kulinarne święto Łodzi odbędzie się w dniach 25-27 czerwca. Jeżeli chcesz znaleźć najnowsze informacje o festiwalowych restauracjach i kawiarniach oraz atrakcjach dla uczestników i restauratorów dołącz do 7. edycji Festiwalu Dobrego Smaku na Facebooku.

- Zauważyliśmy, że coraz więcej miłośników gotowania wymienia się swoimi spostrzeżeniami i przepisami przez internet. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników Festiwalu Dobrego Smaku postanowiliśmy stworzyć konto festiwalu na Facebooku, najbardziej popularnym portalu społecznościowym w Polsce- mówi organizatorka Barbara Sokołowska- Urbańczyk.

Na stronie FDS na Facebooku można znaleźć informacje o nowej formule wydarzenia, restauracjach biorących udział w Konkursie na Najlepszą Festiwalową Restaurację, a także kawiarniach, które pierwszy raz dołączyły do tego kulinarnego święta Łodzi.

- Informujemy na bieżąco fanów festiwalu o najnowszych wydarzeniach, m.in. o grze kulinarnej organizowanej wspólnie ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Miejskich Topografie- dodaje Barbara Sokołowska-Urbańczyk

Z profilem Festiwalu Dobrego Smaku na Facebooku można zapoznać się pod adresem:

http://www.facebook.com/festiwaldobregosmaku


Kontakt dla mediów:

Aleksandra Fastyn SBS Public Relations email: a.fastyn@sbs-pr.com.pl www.sbs-pr.com.pl 90-443 Łódź Al. Mickiewicza 15a tel. +48 42 209-35-20, +48 42 209-35-21 fax. +48 42 209-35-22Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aleksandra Fastyn

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »