Technologie » Komputery

Tablice interaktywne służą policji

Tablice interaktywne służą policji
Zobacz więcej zdjęć »
Zakończył się projekt unijny na modernizację Ośrodka Szkolenia Policji w Łodzi z siedzibą w Sieradzu. Ponad 3,2 mln złotych przeznaczono na przebudowę ośrodka, zakup nowoczesnego sprzętu do szkoleń medycznych oraz interaktywnego sprzętu do nauki.

10 tablic interaktywnych Interwrite DualBoard, 100 tabletów oraz 120 pilotów do testów zakupiła sieradzka policja, aby doposażyć swoje sale wykładowe.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

23 czerwca odbyła się konferencja kończąca realizację unijnego projektu pt. „Modernizacja OSP w Łodzi z siedzibą w Sieradzu służąca poprawie jakości kształcenia". W ramach projektu zmodernizowano ośrodek, przebudowano sale dydaktyczne, aulę oraz bibliotekę. W salach wyposażonych w nowoczesny sprzęt, w tym system interaktywny Interwrite, doskonalić się będą policjanci i pracownicy policji z całego województwa. W przyszłości z nowych technologii ośrodka będą korzystali również strażacy i strażnicy miejscy.

System Interwrite, w który wyposażono jednostkę w Sieradzu, to zestawy składające się z tablic interaktywnych, bezprzewodowych tabletów Interwrite Mobi i pilotów do testów oraz komputerów i projektorów multimedialnych. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania możliwe jest prowadzenie multimedialnych szkoleń w ośrodku, a także komunikacja pomiędzy różnymi jednostkami z odległych miejsc i wspólne opracowywanie strategii działania w czasie rzeczywistym.

Na nowoczesnym sprzęcie, prowadzone będą również zajęcia z zakresu pomocy przedmedycznej, szkolenia informatyczne oraz obsługi systemów łączności. Dodatkowo system interaktywny Interwrite pozwala na wykorzystanie i pracę na dowolnych materiałach własnych, np. zdjęciach, mapach, tabelach i statystykach oraz różnego typu raportach i filmach instruktażowych. W każdej chwili można na nich nanosić elektroniczne notatki i poprawki, korzystać z Internetu czy pracować bezpośrednio na obrazie przesyłanym z kamer, a na koniec wysłać materiał ze szkolenia pocztą elektroniczną. Bezpośrednio na tablicy interaktywnej można dokonać analizy przebiegu prowadzonych przez policję akcji prewencyjnych i symulacji różnych innych możliwych scenariuszy. W ten sposób wzrasta nie tylko atrakcyjność szkolenia, ale również efektywność prowadzonych zajęć.

System Interwrite z powodzeniem wykorzystywany jest w innych krajach Unii Europejskiej. Na co dzień posługuje się nim policja, straż pożarna, pogotowie inżynieryjne, wodociągowe, ratunkowe czy energetyczne. Teraz również nasze służby mają okazję pracować na nowoczesnym sprzęcie.

O Agraf Sp. z o.o.

Firma Agraf Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem tablic interaktywnych, bezprzewodowych tabletów, pilotów do testów oraz oprogramowania, składających się na system Interwrite amerykańskiej korporacji eInstruction. Od początku swego istnienia (od 1987 roku), Agraf zajmuje się sprzedażą kompleksowych rozwiązań dla branży edukacyjnej poprzez ogólnopolską sieć autoryzowanych dealerów, dając pełne wsparcie, obejmujące szkolenia, pomoc techniczną i serwis, a co najważniejsze, służąc wiedzą i fachowym doradztwem w doborze optymalnych rozwiązań.

Dane kontaktowe

Agraf Sp. z o.o.

Barbara Stasiak

e-mail: barbara_stasiak@agraf.com.pl

ul. Obywatelska 137, 94-104 Łódź

tel. +48 42 25 03 120

fax. +48 42 25 03 121

www.agraf.com.pl

e-mail: agraf@agraf.com.pl

SBS Public Relations Aleksandra Fastyn e-mail: a.fastyn@sbs-pr.com.pl Al. Mickiewicza 15a, 90-443 Łódź tel. +48 42 209-35-20, +48 42 209-35-21 fax. +48 42 209-35-22 www.sbs-pr.com.ple-mail: agencja@bs-pr.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aleksandra Fastyn

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »