Rozrywka i wypoczynek » Sport

Filmy ESPN Classic

Filmy ESPN Classic
Zobacz więcej zdjęć »
ESPN Classic jest kanałem, w którym sport odgrywa główną rolę. Prezentuje nie tylko retransmisje kultowych turniejów. Od jakiegoś czasu ramówka wzbogacona jest o filmy dokumentalne, które cieszą się coraz większą popularnością wśród widzów.

Dzięki współpracy ze znanymi filmowcami, na ESPN Classic emitowane są coraz to nowe dokumenty.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguKilka z nich będziemy mieli okazję zobaczyć już we wrześniu. „Projekt Marinovich” to historia byłego gracza NFL - Todda Marinovicha, który został zaprogramowany przez swojego ojca na gwiazdę Narodowej Ligi Futbolowej.

Na szczególną uwagę widzów zasługuje produkcja „Dewey Bozella – bokser z więzienia”. Opowiada historię mężczyzny skazanego na 26 lat pozbawienia wolności za zbrodnię której nie popełnił. Mimo namowom przyznania się do winy, co złagodziłoby wymiar kary, Bozella postanowił odsiedzieć wyrok do końca. Pobyt w więzieniu nie przeszkodził mu w spełnianiu swoich marzeń o byciu bokserem. Wkrótce został mistrzem wagi półciężkiej zakładu karnego, w którym przebywał. Pragnął również stanąć do walki na zawodowym ringu.

Te intrygujące relacje z pewnością pochłoną każdego!

Zapraszamy do oglądania serii „Filmy ESPN Classic” od 3 do 24 września o godzinie 19:00 na antenie ESPN Classic

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia – to musi być ESPN Classic!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »