Rozrywka i wypoczynek » Sport

Magia UEFA EURO

Magia UEFA EURO
Zobacz więcej zdjęć »
Jak twierdzą niektórzy kibice, Mistrzostwa Europy w piłce nożnej niejednokrotnie są bardziej emocjonujące niż Mistrzostwa Świata. Odbywające się w tym roku rozgrywki Euro 2012 pobudziły apetyt widzów, dlatego ESPN Classic przygotował dla nich coś specjalnego.

UEFA chcąc uchwycić najwspanialsze momenty turnieju wysyłała swoje ekipy filmowe na każdy finał Mistrzostw Europy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguTo właśnie dzięki temu nasi widzowie będą mieli okazję zobaczyć czego dokonała reprezentacja Włoch na Mistrzostwach Europy w 1968r. oraz przyjrzeć się z bliska triumfatorskiej drużynie – Holandii, prowadzonej przez Gullit’a w 1988 roku.

Na ESPN Classic przypomnicie sobie również zwycięstwo Grecji nad Portugalią z 2004r. Większość kibiców zgodzi się z tym, że wszystkie strzelone bramki są ważne, ale nie wszystkie są równie piękne. Na antenie po raz kolejny padnie historyczne uderzenie Marco van Bastena w finałowym meczu z ZSRR w 1988r. Jeśli chcecie zobaczyć więcej legendarnych goli i wrócić pamięcią do fenomenalnych dokonań reprezentacji, oglądajcie serię programów ‘Magia UEFA Euro’.

Zapraszamy do oglądania serii programów
„Magia UEFA Euro”
od 1 do 31 lipca o godzinie 21:00 i 21.30 na antenie ESPN Classic

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia – to musi być ESPN Classic!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »