Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Firma Wader-Woźniak eksportuje do Korei Południowej

Firma Wader-Woźniak eksportuje do Korei Południowej
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Wader-Woźniak, polski producent zabawek z tworzyw sztucznych, podpisała umowę na wyłączność z dystrybutorem artykułów przemysłowych z Korei Południowej. Pierwsza partia polskich zabawek już trafiła do rąk koreańskich dzieci.

Korea Południowa to kolejny „egzotyczny” rynek, na który trafiły produkty firmy Wader-Woźniak. Zabawki wytwarzane w Dąbrowie Górniczej oferowane są już między innymi w Australii, Indiach, na Barbados, w Nowej Zelandii, Libanie, Kanadzie, Izraelu czy na Bermudach.

Produkty Wadera mają również znaczące udziały na rynku czeskim, słowackim i węgierskim, a ważnymi odbiorcami są także Niemcy i Ukraina. W sumie zabawki firmy Wader-Woźniak oferowane są w ponad 40 krajach świata.


Firma Wader-Woźniak kieruje na eksport blisko połowę swojej produkcji. W 2012 sprzedaż zagraniczna urosła o 29 proc. rok do roku i stanowiła nieco ponad 42 proc. przychodów firmy.

 

Od kilku lat nasza pozycja na rynkach zagranicznych umacnia się. W najbliższych latach planujemy dalsze zwiększenie eksportu do Europy Zachodniej. Od samego początku działalności najważniejszymi cechami naszych wyrobów była ich jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania, na które klienci, szczególnie w Europie Zachodniej, zwracają wielką uwagę. To właśnie dzięki tym cechom jesteśmy rozpoznawalni na tle konkurencji i dzięki nim odbiorcy wybierają nasze produkty. Równolegle coraz lepiej jesteśmy rozpoznawalni za naszą wschodnią granicą – Rosja stanowi dla nas bardzo obiecujący rynek” – komentuje Marcin Woźniak, prezes zarządu firmy Wader-Woźniak.

Firma Wader-Woźniak jest producentem zabawek z tworzyw sztucznych dla dzieci w wieku przedszkolnym. W ofercie posiada zarówno zestawy do zabawy w piaskownicy czy w ogrodzie, jak i klocki, różnego rodzaju pojazdy oraz zestawy naczyń dla dziewczynek. Firma nie dzieli towarów na krajowe i eksportowe do sprzedaży poza Polską oferowany jest cały asortyment. Koreański dystrybutor postawił na samochody z serii Gigant, tradycyjne klocki oraz produkty z serii licencyjnej Friends on the Move. Umowa obowiązuje od września 2013, a pierwsze zamówienie zostało zrealizowane w listopadzie br.

 

O firmie Wader-Woźniak Sp. z o.o.

Wader-Woźniak jest wiodącym polskim producentem zabawek dla najmłodszych dzieci. Jako spółka firma istnieje od 23 lat, jednak swoją tradycją sięga 1968 roku, kiedy to Ryszard Woźniak zaczął produkować pierwsze zabawki. Obecnie produkty polskiego producenta są eksportowane do ponad 40 krajów świata. Misją firmy Wader-Woźniak jest wspieranie rodziców i nauczycieli przedszkolnych w dbaniu o prawidłowy rozwój psychoruchowy dzieci w ich pierwszych latach życia, poprzez dostarczanie wysokiej jakości, bezpiecznych zabawek rozwijających kreatywność dzieci, kształtujących umiejętność logicznego myślenia i zachęcających dziecko do zabaw ruchowych. Firma jest inicjatorem akcji edukacyjnych, których celem jest zwiększenie świadomości bezpieczeństwa wśród dzieci.

Firma Wader-Woźniak jest zdobywcą wielu nagród w kraju i za granicą. Jest również pięciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”.

Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.wadertoys.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wader –Woźniak Sp. z o.o.
http://www.wadertoys.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 14 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »