Gospodarka » Żywność

Francuskie bazy kulinarne marki CHEF w ofercie MAKRO

Francuskie bazy kulinarne marki CHEF w ofercie MAKRO
Zobacz więcej zdjęć »
Sieć hurtowni MAKRO Cash&Carry Polska wprowadziła do swojej oferty bazy kulinarne francuskiej marki CHEF w formie pasty oraz koncentratów. Produkty wyróżniają się naturalnym smakiem i nie zawierają konserwantów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:Marka CHEF istnieje na francuskim rynku kulinarnym od 40 lat. Do produkcji wykorzystuje najwyżej jakości surowce, pozwalające dostarczać najbardziej autentyczne smaki i aromaty.

Marka reprezentowana jest przez najwyższej klasy francuskich restauratorów, posiadaczy gwiazdek Michelin, braci Marcon oraz Pierre Caillet, a w Polsce przez Doradcę Kulinarnego Nestlé, współzałożyciela Fundacji Klub Szefów Kuchni, przewodniczącego jury wielu konkursów kulinarnych, Jerzego Pasikowskiego.

Pasty CHEF są produktem premium, o skoncentrowanej i wydajnej formule. Mogą być wykorzystywane jako baza do sosów, czy duszenia mięsa. W ofercie MAKRO dostępne są cztery warianty smakowe pasty: rybny (15 L), drobiowy (15 L), ciemny cielęcy (12 L) oraz jagnięcy (8 L).

Nowością w sieci są również koncentraty marki CHEF, znajdujące zastosowanie jako wywar do zup, baza do sosów, czy duszenia mięsa. Wszystkie dostępne są w opakowaniach o wydajności 50 L w czterech wariantach smakowych: rybny, drobiowy, mięsny oraz ze skorupiaków.
MAKRO Cash & Carry (press box)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »