Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Funkcjonalna wyprawka dla niemowlaka

Funkcjonalna wyprawka dla niemowlaka
Zobacz więcej zdjęć »
Kompletowanie wyprawki dla niemowlaka najlepiej rozpocząć już w średniozaawansowanej ciąży. Zakupy z mniejszym brzuszkiem będą bardziej komfortowe, a dodatkowo pozwolą uniknąć pochopnych wydatków, wynikających z działania na ostatni moment

Zwłaszcza, że standardowy komplet dla maluszka i tak sporo kosztuje. W pielęgnacji niemowląt warto postawić na wielofunkcyjne rozwiązania. Zaoszczędzą nie tylko pieniądze, ale i przestrzeń.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przede wszystkim rozsądek

Przygotowywanie miejsca i niezbędnych akcesoriów do pielęgnacji, to jeden z najprzyjemniejszych elementów oczekiwania na dziecko. Przyszli rodzice chcą maleństwu przychylić nieba i często dają się porwać szaleństwu zakupów. Tymczasem takie działanie, chociaż bez wątpienia wynika z miłości i wielkiej radości, warto temperować. Śpioszki, które dziś nęcą na wystawie, po porodzie mogą okazać się za małe. Być może ktoś z rodziny ma małe dzieci, które wyrosły już z wózka i teraz kurzy się gdzieś niepotrzebnie w kącie... Rozsądnie zaplanowane zakupy powinny uwzględniać także ilość miejsca, jaką rodzice dysponują. Jest to szczególnie istotne w małych mieszkaniach, gdyż łóżeczko, wanienka, wózek to akcesoria zdolne przytłoczyć każde pomieszczenie. W sytuacji, gdy trudno będzie się ruszyć bez potknięcia o jakiś element dziecięcego wyposażenia, trudno stworzyć atmosferę komfortu i harmonii, tak potrzebnej w pierwszych miesiącach życia.  

Wygoda i funkcjonalność

Zestaw pielęgnacyjny KATIA to rozwiązanie dedykowane przede wszystkim tym rodzicom, którzy mają małe mieszkania i cenią każdy zaoszczędzony ich skrawek. Stanowi on połączenie wanienki, przewijaka oraz półki na kosmetyki i akcesoria dziecięce. Wielofunkcyjność idzie w parze z niewielkim rozmiarem oraz łatwością użytkowania. - Dodatkowym atutem zestawu KATIA jest zamontowany wężyk do odprowadzania wody oraz możliwość złożenia i rozłożenia go zaledwie jednym ruchem ręki – zapewnia Dorota Klupsz z firmy Ceba. Dzięki wężykowi nie trzeba po każdej kąpieli dźwigać wanienki, by wylać wodę. Chroni to nie tylko podłogę przed zachlapaniem, ale przede wszystkim kręgosłup przed niepotrzebnym wysiłkiem. Po skończonym pluskaniu czyściutki malec ląduje na przewijaku, ułożonym bezpośrednio na wanience. Teraz wystarczy tylko sięgnąć po któryś z kremów znajdujących się na półeczce zestawu i można uznać kąpiel za skończoną. Wielofunkcyjne rozwiązania to gwarancja wygody i oszczędności. Decydując się na nie, zyskujemy kilka dodatkowych metrów oraz konkretną sumę w portfelu. Tego rodzaju sprzęt jest na tyle widoczny, że w wyborze warto  kierować się także względami estetycznymi. Przy zachowaniu spójności z wystrojem całego wnętrza, jego ekspozycja może być interesującym dodatkiem aranżacyjnym. Zestaw KATIA dostępny jest w różnych liniach kolorystycznych. Stanowi więc idealny prezent dla tych, których poza wygodą, interesuje spójna i harmonijna atmosfera wnętrza.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Intro Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »