Firma » Biznes

GAMIVO kontynuuje współpracę z siecią sklepów Żabka

GAMIVO kontynuuje współpracę z siecią sklepów Żabka
Zobacz więcej zdjęć »
GAMIVO, właściciel platformy transakcyjnej dla graczy, kontynuuje współpracę z siecią sklepów Żabka. W ramach pierwszej akcji marketingowej „Szlifuj skilla z LevelUp i GAMIVO” dla klientów popularnej sieci sklepów przygotowano aż 10 tys. kopii darmowych gier.

GAMIVO, właściciel platformy transakcyjnej dla graczy, kontynuuje współpracę z siecią sklepów Żabka. W ramach pierwszej akcji marketingowej „Szlifuj skilla z LevelUp i GAMIVO” dla klientów popularnej sieci sklepów przygotowano aż 10 tys. kopii darmowych gier. GAMIVO kontynuuje kooperację z Żabka Polska, dzięki czemu już w najbliższym czasie pojawią się kolejne atrakcje dla klientów. Akcja promocyjna pozytywnie wpływa na rozpoznawalność platformy, wzrost liczby użytkowników, a także zwiększa ich zaangażowanie.

W ramach akcji „Szlifuj skilla z LevelUp i GAMIVO”, która trwała od 20 do 26 kwietnia, każdy klient, który kupił w sklepach sieci Żabka dwa napoje energetyczne marki LevelUp, mógł dostać za darmo grę wideo. Warunkiem było zeskanowanie paragonu w aplikacji Żappka w celu otrzymania kodu promocyjnego upoważniającego do odbioru darmowej gry na platformie GAMIVO. Na graczy czekało siedem różnych tytułów promocyjnych w liczbie aż 10 tys. kopii.

 - Staramy się, aby nasze działania promocyjne były niestandardowe i trafiały do szerokiego grona odbiorców. Liczymy, że dzięki takim akcjom jak „Szlifuj skilla z LevelUp i GAMIVO” pozyskamy wielu nowych klientów, którzy początkowo zachęceni akcją promocyjną, pozostaną na naszej platformie na dłużej i skorzystają z usług oferowanych przez GAMIVO – komentuje Mateusz Śmieżewski, Prezes Zarządu GAMIVO.

Akcja marketingowa „Szlifuj skilla z LevelUp i GAMIVO” cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego obie strony zdecydowały się na kontynuację współpracy. W najbliższym czasie na klientów Żabki czekają kolejne atrakcje z wykorzystaniem aplikacji Żappka.

- Żabka aktywnie kontynuuje wdrażanie swojej strategii akceleracji cyfrowej, stawiając na partnerstwa, które odpowiadają na potrzeby konsumentów i mają na celu rozwój aplikacji mobilnej Żappka. Współpraca z GAMIVO to dla nas krok w kierunku wyjścia poza ekosystem detaliczny, możliwość aktywizacji użytkowników aplikacji przy wykorzystaniu światowych trendów, takich jak gaming. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników tej współpracy i z zaangażowania użytkowników Żappki - mówi Dino Metaxas, Head of Digital Acceleration w Żabka Polska.

Jednym z priorytetów akcji promocyjnej jest zwiększenie liczby użytkowników na platformie GAMIVO. Obecnie Spółka jest blisko osiągnięcia kolejnego ważnego kamienia milowego, jakim będzie przekroczenie progu 4 mln użytkowników serwisu.

 

Współpraca z siecią sklepów Żabka, w tym m.in akcja promocyjna „Szlifuj skilla z LevelUp i GAMIVO”, to kolejna ważna kooperacja w ciągu ostatnich miesięcy. W czwartym kwartale ubiegłego roku GAMIVO rozpoczęło współpracę z izraelskim producentem gier Plarium. Podczas wspólnej akcji obu firm użytkownicy za granie początkowo byli nagradzani kuponami zniżkowymi. Zabawa cieszyła się na tyle dużym zainteresowaniem, że zarówno GAMIVO, jak i Plarium kontynuowały współpracę, oferując coraz ciekawsze korzyści dla graczy.

 

  

O Spółce

 

GAMIVO to platforma transakcyjna z akcesoriami gamingowymi oraz grami w wersji cyfrowej i fizycznej. Została założona w 2017 roku przez zespół managerów z wszechstronnym doświadczeniem w branży gier oraz fundusz venture buildingowy Tar Heel Capital Pathfinder. GAMIVO łączy sprzedawców z klientami poszukującymi niskich cen i wysokiej jakości. Gromadząc w jednym miejscu gry w wersjach na różne platformy gamingowe, daje graczom możliwość łatwego porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej ceny. GAMIVO oferuje także swoim klientom atrakcyjne programy afiliacyjne. Z platformy korzystają głównie użytkownicy z Europy Zachodniej oraz Stanów Zjednoczonych.

Spółka GAMIVO zadebiutowała na rynku NewConnect 22 kwietnia 2021 roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Franciszek Szukała

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »