Rozrywka i wypoczynek » Sport

GKS Katowice kontra PGE Skra Bełchatów

GKS Katowice beniaminek PlusLigi zmierzył się z drużyną PGE Skra Bełchatów. Przed 25 kolejką rozgrywek, GKS Katowice zajmował 9. miejsce ze zdobyczą 34 punktów. PGE Skra Bełchatów, która była faworytem meczu, zajmowała 3. miejscu w tabeli z bilansem 53 punktów.

PGE Skra Bełchatów to jeden z faworytów do zdobycia mistrzostwa Polski w siatkówce. Pierwszy mecz tych drużyn, Skra wygrała łatwo, 3:0 w setach. Teraz już tak łatwo nie było. Beniaminek wysoko zawiesił poprzeczkę wielokrotnym mistrzom Polski. Drużyna w której grają obecni i byli reprezentanci Polski, mistrzowie świata i Europy, ostatecznie wygrała 3:2. Ale wynik równie dobrze mógł być odwrotny. Walka do końca była wyrównana, a wynik tie-breka, 15-13 dla Skry, odzwierciedla postawę drużyny GieKSy na boisku. Drużyna z Bełchatowa wyszła zwycięsko z meczu, ale zdobycie dwóch punktów kosztowało ją sporo wysiłku.

Mimo, że to pierwszy sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej dla drużyny GKS Katowice, radzi sobie ona bardzo dobrze. Pewne miejsce w środku tabeli, to sukces drużyny, która nie może pochwalić się uznanymi siatkarzami. Zwłaszcza jeżeli porównamy to do drugiego beniaminka, drużyny Espadonu Szczecin, która zajmuje 15., przedostatnie, miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów, po 25 kolejkach. Drużyny te zresztą spotkały się w kolejce poprzedzającej mecz z PGE Skrą. W Szczecinie katowiczanie okazali się lepsi, wygrywając mecz 3:2.

Jednym ze sponsorów siatkarskiej drużyny GKS Katowice jest wypożyczalnia samochodów ekologicznych i ekonomicznych MIRent Eco Car – http://mirent.pl/. Oferuje na wynajem samochody osobowe wszystkich klas, od małych jak Seat Mii czy Volkswagen Up, po eleganckie i prestiżowe Lexus GS, IS i NX czy BMW serii 3 i 5.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SzybNos

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »