Technologie » AGD - RTV

Hamburg MP68 Blaupunkta

Hamburg MP68 Blaupunkta
Zobacz więcej zdjęć »
Wbudowany moduł bezprzewodowy Bluetooth nowego radia Hamburg MP68 Blaupunkta rozwiązuje problem rozmów telefonicznych podczas prowadzenia pojazdu.

Połączenie realizowane jest za pomocą przyciśnięcia jednego guzika, a podstawowe funkcje telefonu są obsługiwane z poziomu radioodtwarzacza. Radio jest dostępne na naszym rynku od kwietnia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguHamburg MP68, tegoroczna nowość Blaupunkta, to urządzenie o bardzo intuicyjnej obsłudze i zaawansowanych funkcjach technicznych. Jego cechą wyróżniającą jest zintegrowany moduł Bluetooth, który umożliwia szybką i łatwą integrację telefonu komórkowego z radiem samochodowym.

Radioodtwarzacz i komórka rozpoznają się nawzajem, gdy tylko telefon zostanie włączony w samochodzie. Podstawowe funkcje telefonu - np. odbieranie lub kończenie rozmowy - kierowca może obsługiwać z poziomu radioodtwarzacza. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk z symbolem słuchawki, znajdujący się po lewej stronie panelu przedniego radioodtwarzacza. Klawiatura alfanumeryczna, podobna do klawiatury telefonu, znacznie ułatwia wybieranie numerów. Poszczególne klawisze mogą być używane do zapisania „numerów szybkiego wybierania", ułatwiają także wybór telefonów zapisanych w książce telefonicznej (do 500 kontaktów). Wygodę korzystania z rejestrów połączeń zapełnia w pełni graficzny, 6-liniowy wyświetlacz. Model posiada także łatwy do zainstalowania mikrofon, który umożliwia prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym, przy czym głos rozmówcy jest bardzo wyraźny i dobrze słyszalny.

Hamburg MP68 jest wyposażony w port USB do podłączenia i sterowania z poziomu radioodtwarzacza zewnętrznych nośników pamięci. Nowe menu obsługi sprawia, że przeglądanie zapisanych np. na przenośnym dysku twardym utworów jest bardzo proste.

Radio odbiera trzy zakresy fal (UKF, ŚR, DŁ), posiada wbudowany wzmacniacz, 4 x 50 moc max., zapewnia bardzo dobrą jakość brzmienia, które może być ponadto dopasowane do indywidualnych potrzeb za pomocą 3-pasmowego korektora. Złącza dla zewnętrznych wzmacniaczy i subwooferów mogą być wykorzystane do nadania dźwiękowi dodatkowej dynamiki i ekspresji.

Całości dopełnia nowocześnie zaprojektowana stylistyka radioodtwarzacza, budząca skojarzenia z dynamiką i witalnością. Centralnym elementem obsługowym, który zapewnia dostęp do wszystkich funkcji urządzenia jest chromowany regulator z niebieskim oczkiem, stanowiącym symbol marki Blaupunkt.

Model Hamburg MP68 jest dostępny w specjalistycznych sklepach ze sprzętem car audio.

Sugerowana cena detaliczna brutto (kwiecień 2008) - 1199 PLN

Blaupunkt, marka należąca do Grupy Bosch, jest znaczącym w skali międzynarodowej producentem sprzętu car multimedia. Firma ma swoją siedzibę w Hildesheim oraz fabryki w Portugalii, na Węgrzech, w Tunezji i Malezji. W 2007 roku obroty przedsiębiorstwa wyniosły ponad 1,3 mld euro. Blaupunkt zatrudnia na całym świecie blisko 9 tys. pracowników.

W Polsce Blaupunkt obecny jest od 1993 roku. Jako dział branżowy firmy Robert Bosch Sp. z o.o. oferuje radioodtwarzacze, systemy nawigacji, systemy multimedialne, głośniki, wzmacniacze oraz akcesoria i komponenty car audio.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Robert Bosch Sp. z o. o.
http://www.bosch.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »