Dom » Wnętrza

Harmonia zdrowia i smaku z nowymi naczyniami Gerlach

Przywieranie potraw podczas smażenia, a także czasochłonne czyszczenie patelni potrafią skutecznie zniechęcić do rozwijania kulinarnych umiejętności. Jak uporać się z tymi niedogodnościami i gotować smacznie i zdrowo? Odpowiedź jest prosta. Wystarczy wybrać patelnie ceramiczne Harmony.

Dzięki nowej linii patelni firmy Gerlach nie tylko skraca się czas, jaki trzeba spędzić w kuchni podczas przyrządzania posiłków, ale również zostają zachowane walory zdrowotne potraw oraz wymogi ochrony środowiska.

Patelnia to niezastąpiony element wyposażenia każdej kuchni, zarówno doświadczonego kucharza, jak i kulinarnego amatora. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów tych naczyń, dlatego ich wybór jest trudnym zadaniem. Wiedząc o tym, firma Gerlach wprowadziła do swojej oferty nową linię patelni ceramicznych Harmony, które łączą walory użytkowe z aspektami zdrowotnymi oraz nowoczesnym wzornictwem.

Nieprzywierająca powłoka ceramiczna zapewnia wyjątkowo bezpieczne smażenie. W przeciwieństwie do standardowych naczyń z powłoką teflonową, na patelniach Harmony potrawy mogą być przygotowywane w niższych temperaturach, przy użyciu niewielkiej ilości tłuszczu, dzięki czemu zachowują bogactwo składników odżywczych. Ze względu na wyjątkowo gładką powierzchnię naczyń, pozbawioną porów i szczelin, można swobodnie przechowywać w nich jedzenie, a później łatwo je wyczyścić.

Linia Harmony została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach. Wysoka jakość tych produktów jest gwarantem zdrowia i smaku przyrządzanych potraw. Warto również zaznaczyć, że nasze patelnie powstały w procesie bezpiecznym dla środowiska, a powłoka ceramiczna pozbawiona jest szkodliwych dla zdrowia substancji. Patelnie Harmony ułatwią kulinarne eksperymenty w każdej kuchni, są przyjazne w użytkowaniu i łatwe w czyszczeniu – podkreśla Agnieszka Cichewicz, Brand Manager w firmie Gerlach.

Wszystkie produkty z linii Harmony są energooszczędne, ponieważ konstrukcja dna pozwala na równomierną dystrybucję ciepła w naczyniu. Linia obejmuje trzy patelnie z powłoką ceramiczną o średnicy 20 cm, 24 cm oraz 28 cm, oraz  rondel o średnicy 16 cm z pokrywką. Patelnie i rondel przystosowane są do użycia na kuchni gazowej, ceramicznej, elektrycznej lub indukcyjnej. Cena patelni o średnicy 20 cm to 99 zł. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.gerlach.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AgencjaS4

Komentarze (1)

  • avatar
    ~makak_88 2016-09-19 10:01:13

    Ja używam patelni Natur z Gerlacha i jej świetna jakość również nie podlega dyskusji. Idealnie równo się nagrzewa, jedzenie nie przywiera i smakuje jak z ogrodowego grilla w środku lata. To świetna marka, warto kupować ich naczynia.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »