Gospodarka » Żywność

Henryk Kania i Polskie Snaki na targach Anuga

W ostatnim czasie odbyły się jedne z najważniejszych targów dla branży spożywczej – Międzynarodowe Targi Przemysłu Spożywczego Anuga w Kolonii. Na targach zaprezentowała się także firma Henryk Kania.

W ciągu pięciu dni stoisko odwiedziło kilkaset osób, które z ogromnym zainteresowaniem poznawały ofertę produktów Henryk Kania. Wyroby firmy zostały przyjęte bardzo entuzjastycznie. Największym zainteresowaniem cieszyły się oryginalne przekąski mięsne – Polskie Snaki, które Henryk Kania zaprezentował w kilku wersjach smakowych: kabanosy classic, z wołowiną, peperonii, czosnkowe, a także kiełbasy krakowska sucha i z szynką. W nowych przekąskach Polskie Snaki, odwiedzający poza wyśmienitym smakiem tradycyjnej polskiej kiełbasy docenili poręczne, nowoczesne i atrakcyjne opakowania, a także fakt, że Polskie Snaki nie muszą być przechowywane w warunkach chłodniczych.
Stoisko ZPM Henryk Kania zaprezentowało się w sektorze Anuga Meat, które w wyjątkowy sposób wyróżniało się na tle największych i najważniejszych europejskich przedsiębiorstw miesnych, obecnych na targach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »