Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Hipnoza jako doskonała metody pracy z duchem i umysłem

Hipnoza jako doskonała metody pracy z duchem i umysłem
Zobacz więcej zdjęć »
Hipnoza i hipnoterapia towarzyszą nam już nie od dziś. Hipnoza to naturalny stan, w którym każdy z nas ludzi znajduje się średnio co najmniej dwa razy w ciągu doby – podczas zasypiania oraz budzenia się, kiedy to ciało znajduje się w głębokim relaksie, natomiast umysł pozostaje jeszcze świadomy.

W trakcie, gdy zagapimy się, zamyślimy, chwilowo również wchodzimy w stan transu hipnotycznego, skupiając swoją uwagą na pewnym punkcie „odlatujemy”. Hipnoza to generalnie prawidłowo funkcjonujący, świadomy umysł, z tą jednak różnicą, iż uwaga w trakcie transu hipnotycznego mocno skupiona jest w jednym punkcie, na określonych boźdżcach.

Hipnoza to potwierdzona naukowo metoda terapii stosowana w psychiatrii oraz psychologii, dzięki której w sposób sukcesywny leczyć można stany lękowe, zaburzenia nerwicowe, stosowanie znieczulenia – obniżanie bólu, jak również jako terapia uzależnień, chorób psychosomatycznych.

Jednakże hipnoza to nie tylko furtka do naszej podświadomości i umysłu. Hipnoza to również stan stosowany w przypadku furtki do naszej naświadomości, w której znaleźć można siedzibę naszej duszy. To właśnie w tym zakresie czeka osoby zajmujące się hipnoterapią najwięcej dokryć. I w istocicie coraz większa ilość psychologów, psychoterpetów, będących również hipnoterapeutami sięga po tego typu narzędzia. Wielu znanych hipnoterapeutów wchodzi na dotychczas nieznane sobie grunty, jak badanie nie tylko umysłu swoich pacjentów, ale również ich dusz.

Jednym z takich hipnoterapetów, jest znany obecnie na całym świecie amerykański hipnoterapeuta zajmujący się regresją duchową, zwaną również regresja LBL, czyli regresja hipnotyczna do życia między życiami, zwana również, regresja typu life between lives (z ang. life between lives spiritual regression). Dr Michael Newton stworzył swoją unikalną metodę cofania swoich pacjentów nie tylko do doświadczeń z poprzednich wcieleń, inkarnacji, aczkolwiek również do czasu, kiedy ich dusze przebywają w Świecie Dusz, w swoim prawdziwym domu, z którego każdy z nas tak naprawdę pochodzi, natomiast Ziemia jest jedynie jedną ze szkół, w których przebywamy jedynie przez chwilę. Dzięki potędzę transu hipnotycznego, a co za tym idzie możliwości, jakie daje trans hipnotyczny możliwe jest dotarcie do wspomnień swojej duszy nie tylko w tym obecnym wcieleniu, ale również w przeszłych żywotach oraz czasu, kiedy nasza dusza nie inkarnuje. Dzięki regresji hipnotycznej do życia między życiami, jak rownież progresji hipnotycznej możliwe staje się dotarcie do zakamarków wspomnień, wrażeń, które dane było przeżyć naszej duszy niekoniecznie tylko w obecnym wcieleniu, jednak również w swoich przeszłych, a nawet przyszłych wcieleniach. Do tego możliwość poznania Świata Duchowego, w którym nasza dusza przebywa w trakcie, kiedy nie inkarnujemy na Ziemi, czy to w innym świecie sprawia, iż jest to zaiście doskonałe narzędzie pracy z duchem i umysłem polecane praktycznie dla wszystkich osób zainteresowanych tego typu tematyką.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Regresja hipnotyczna LBL, hipnoterapia, hipnoza, leczenie nałogów, nerwic, życie między życiami,
http://instytutduszy.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »