Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

HOLLE przedstawia Ekologiczną kaszkę z bananami dla niemowląt od 6. miesiąca życia.

HOLLE przedstawia Ekologiczną kaszkę z bananami dla niemowląt od 6. miesiąca życia.
Zobacz więcej zdjęć »
100% naturalna, pełnoziarnista, bardzo prosty, czysty skład, bez cukru, bez mleka!

Ekologiczna bezmleczna kaszka pszenna z bananami marki HOLLE to doskonała, bogata w cenne składniki propozycja dla niemowląt już od 6. miesiąca życia.  Pełnoziarnista kaszka marki Holle ma bardzo prosty, czysty skład, w który wchodzą jedynie pszenne płatki razowe (50%) pochodzące z upraw biodynamicznych oraz purée z banana (50%) z upraw biologicznych. Kaszka jest dodatkowo wzbogacona witaminą B1. Do jej przygotowania używane są wyłącznie starannie wyselekcjonowane zboża o jakości Demeter, czyli uprawiane zgodnie ze standardami rolnictwa biodynamicznego. Kaszka wyróżnia się wyjątkowo dużą zawartością owoców. Dodatek aromatycznego purée z bananów zapewnia intensywny owocowy smak, który w połączeniu z delikatną zbożową kaszką tworzy wyjątkowo smaczny posiłek, chętnie jedzony przez najmłodszych. Kaszkę można serwować bez dodatków, jako kaszkę bezmleczną lub z dodatkiem jakiegokolwiek mleka dla niemowląt. Różne możliwości wykorzystania i przygotowania Ekologicznej kaszki z bananami marki Holle gwarantują urozmaicone menu w diecie małego dziecka.

Ekologiczna kaszka z bananami dla niemowląt marki Holle przeznaczona jest do stosowania po zakończeniu karmienia piersią jako część zróżnicowanej diety, najwcześniej od 6 miesiąca życia dziecka.

 

www.holle.pl

 

Marka: Holle

Waga netto: 250 g

Cena:  ok. 12,5 zł

Dystrybutor: Victualia

 

*Firma Holle została założona w 1933 r. jako producent ekologicznej żywności dla dzieci. Już na samym początku z produkcji wyeliminowane zostały wszystkie konserwanty i środki chemiczne. Siedziba firmy Holle mieści się przy granicy szwajcarsko-niemieckiej. Żywność dla dzieci firmy Holle sprzedawana jest już od 35 lat. Dostępna jest zarówno w Szwajcarii, jak i na terenie Europy w sklepach ze zdrową żywnością, aptekach i u dostawców ekologicznych.

Wszystkie sektory produkcyjne firmy HOLLE uznają najnowsze standardy technologiczne, wymogi i certyfikaty (ISO). Standardy te wdrażane są w procesie przygotowania mleka i dań zbożowych zawierających ziarna pochodzące głównie z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych, posiadających certyfikat Demeter w zakresie upraw ekologicznych i biologicznych.  Zboża wykorzystywane przez Holle rosną na urodzajnych, wolnych od pestycydów i herbicydów ziemiach, które zostały wzbogacone i przygotowane pod kątem upraw ekologicznych. W trosce o dobro dzieci Holle wybiera wyłącznie wyselekcjonowane zboża Demeter a ekologiczne kaszki dla niemowląt firmy Holle są wytwarzane z pełnego ziarna zbóż i przygotowywane w sposób dostosowany do niemowląt. Do dań w słoiczkach firma używa tylko i wyłącznie specjalnie wyselekcjonowane warzywa, owoce i mięso ekologiczne z upraw ekologicznych lub gospodarstw opatrzonych logo Demeter. Dzięki temu w efekcie otrzymane produkty Holle, są naturalnym składnikiem codziennej diety, dającym zwłaszcza dzieciom i niemowlętom wiele korzyści.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »