Technologie » Internet
Home.pl o współpracy z PrimeSoft Polska i systemie V-Desk
Członek Zarządu home.pl – Grzegorz Barcicki – w liście polecającym wyraził swoje zadowolenie na temat współpracy z firmą PrimeSoft Polska, którą uznał za „rzetelnego partnera merytorycznego i biznesowego”. W wystawionych referencjach reprezentant home.pl nadmienił, że „system V-Desk cechuje się wysoką wydajnością, skalowalnością, a także możliwością łatwego zarządzania i rozbudowy o kolejne typy dokumentów i procesy”. Wdrożony moduł workflow umożliwia home.pl łatwą rejestrację dokumentów oraz szybką ich akceptację i archiwizację.
System elektronicznego obiegu dokumentów V-Desk został zaimplementowany w 4 spółkach należących do home.pl S.A. Przeprowadzone prace wdrożeniowe objęły swoim zasięgiem procedurę rejestracji i akceptacji faktur, zapotrzebowań oraz zamówień. Jednym z ważniejszych etapów implementacji była integracja V-Desk z systemem Symfonia – używanym przez home.pl., która pozwoliła na zautomatyzowanie procesu księgowania faktur.
http://www.erp-view.pl/wiadomosci/home_pl_o_wspolpracy_z_primesoft_polska_i_systemie_v_desk.html
Nadesłał:
openmediagroup
|
Nowy rozdział w Twojej łazience. MOVA Aero C na czele oficjalnego debiutu rynkowego wraz z modelami
Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?
Brud nie ukryje się nigdzie. Ultrasmukły Dreame T12 Pro do suchych i mokrych zabrudzeń
Przyjemny dom bez uciążliwego upału? Poznaj przepis na chłodne wnętrza latem!
Monterzy w centrum uwagi. WIŚNIOWSKI partnerem tytularnym Monter Show 2026
Komentarze (0)