Technologie » Internet

Home.pl o współpracy z PrimeSoft Polska i systemie V-Desk

Owocna współpraca pomiędzy dostawcą usług internetowych home.pl a firmą PrimeSoft Polska została doceniona przez klienta w liście referencyjnym. Takie rekomendacje są dla spółki niezwykłym wyróżnieniem i uznaniem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Członek Zarządu home.pl – Grzegorz Barcicki – w liście polecającym wyraził swoje zadowolenie na temat współpracy z firmą PrimeSoft Polska, którą uznał za „rzetelnego partnera merytorycznego i biznesowego”. W wystawionych referencjach reprezentant home.pl nadmienił, że „system V-Desk cechuje się wysoką wydajnością, skalowalnością, a także możliwością łatwego zarządzania i rozbudowy o kolejne typy dokumentów i procesy”. Wdrożony moduł workflow umożliwia home.pl łatwą rejestrację dokumentów oraz szybką ich akceptację i archiwizację.

System elektronicznego obiegu dokumentów V-Desk został zaimplementowany w 4 spółkach należących do home.pl S.A. Przeprowadzone prace wdrożeniowe objęły swoim zasięgiem procedurę rejestracji i akceptacji faktur, zapotrzebowań oraz zamówień. Jednym z ważniejszych etapów implementacji była integracja V-Desk z systemem Symfonia – używanym przez home.pl., która pozwoliła na zautomatyzowanie procesu księgowania faktur.

http://www.erp-view.pl/wiadomosci/home_pl_o_wspolpracy_z_primesoft_polska_i_systemie_v_desk.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »