Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Hotel Number One na krótkiej liście konkursu Eurobuild Awards!

Hotel Number One na krótkiej liście  konkursu Eurobuild Awards!
Zobacz więcej zdjęć »
Otwarty wiosną tego roku Hotel Number One w Gdańsku znalazł się na tzw. short liście konkursu Eurobuild Awards w kategorii „New Hotel of the Year, Poland” (Nowy hotel roku w Polsce).

Otwarty wiosną tego roku Hotel Number One w Gdańsku znalazł się na tzw. short liście konkursu Eurobuild Awards w kategorii „New Hotel of the Year, Poland” (Nowy hotel roku w Polsce). Konkurs organizowany co roku przez magazyn Eurobuild Central & Eastern Europe uważany jest za jeden z najbardziej prestiżowych w branży.

 Hotel Number One zlokalizowany jest na Wyspie Spichrzów w Gdańsku w prestiżowym sąsiedztwie Starego Miasta. Obiekt dysponuje 172 pokojami hotelowymi, restauracją Mamma Mia Zielona Pietruszka, strefą One Harmony SPA & Wellness oraz kameralnym centrum konferencyjnym. Spójna architektura i design wnętrz hotelu to połączenie pracy wybitnych osobowości reprezentowanych przez pracownie architektoniczne: KD Kozikowski Design, Ideograf Paulina Czurak i Sikora Wnętrza – Jan Sikora.

 

Hotel został otwarty w kwietniu br. i już od pierwszych miesięcy funkcjonowania cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, w tym Gości z zagranicy.  W miesiącach wakacyjnych obłożenie wynosiło około 80%, w samym sierpniu osiągając nawet 81,6%. Wśród gości Hotelu Number One blisko 70% stanowią zagraniczni turyści, z których największą grupę tworzą Norwegowie, Szwedzi, Niemcy oraz Brytyjczycy.

Oprócz Hotelu Number One na krótkiej liście znalazło się siedem innych obiektów.  Zwycięzcę kategorii „New hotel of the year, Poland” poznamy 6 grudnia podczas Gali Eurobuild Awards

Więcej informacji na stronie http://eurobuildawards.com/awards/jury-awards/nominees/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.dekpol.pl
http://dekpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »