Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

HOYA EnRoute - soczewki, dzięki którym dotrzesz do celu

HOYA EnRoute - soczewki, dzięki którym dotrzesz do celu
Zobacz więcej zdjęć »
Czas reakcji kierowcy w 90% zależny jest od wzroku. Gorsza jakość widzenia przekłada się na wolniejszą reakcję na zmieniającą się dynamicznie sytuację na drodze.


            Czas reakcji kierowcy w 90% zależny jest od wzroku. Gorsza jakość widzenia  przekłada się na wolniejszą reakcję na zmieniającą się dynamicznie sytuację na drodze. Kierowca narażony jest na niebezpieczeństwa związane z oślepiającym działaniem świateł reflektorów nadjeżdżających z przeciwka samochodów, odblasków od różnorodnych powierzchni oraz ostrego, jasnego oświetlenia urządzeń znajdujących się we wnętrzu samochodu. Dodatkowym utrudnieniem jest konieczność nieustannego przenoszenia wzroku na obiekty znajdujące się w różnej odległości.

Soczewki okularowe EnRoute przeznaczone są do bezpiecznego i komfortowego prowadzenia samochodu. Zastosowano w nich specjalistyczny filtr - Glare Filter, który przeciwdziała olśnieniu i selektywnie zatrzymuje światło niebieskie.  Filtr ten łączy w sobie właściwości powłoki antyrefleksyjnej oraz powłoki poprawiającej jakość obrazu. Ogranicza efekt olśnienia poprzez redukcję wysokoenergetycznego światła widzialnego, emitowanego przez reflektory samochodowe LED i ksenonowe, oświetlenie drogowe i urządzenia elektroniczne wewnątrz auta. Soczewki EnRoute zapewniają znaczne ograniczenie dekoncentrującego odbicia światła oraz poprawę kontrastu i jakości widzenia przy słabym oświetleniu. Są dostępne w konstrukcji  jednoogniskowej oraz progresywnej. EnRoute gwarantują szerokie pola widzenia, wyraźne i komfortowe widzenie na każdą odległość oraz doskonałą percepcję obrazu. Dla kierowców zawodowych i osób spędzających za kierownicą dużo czasu przeznaczone są Soczewki EnRoute Pro. Są one dodatkowo wyposażone w filtr podwyższający kontrast widzenia, który zapewnia lepsze postrzeganie kolorów i jeszcze większą redukcję efektu olśnienia.

 

www.hoyavision.com/pl/

www.facebook.com/HoyaLensPoland/

 

Firma: Hoya Lens Poland

Produkt: Soczewki EnRouteRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Tok Tok
http://toktok.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »