Technologie » Telekomunikacja

HUAWEI IP PBX eSpace U2980

HUAWEI IP PBX eSpace U2980
Zobacz więcej zdjęć »
Wielofunkcyjna brama Huawei eSpace U2980 jest bazą dla rozwiązań UC dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nowe rozwiązanie Huawei, pozwalające zapewnić wielodziałowym firmom wysoką wydajność i niezawodność usług jest już dostępne na naszym rynku w sprzedaży firmy KONTEL, dystrybutora VAD Huawei w P

Huawei eSpace U2980 umożliwia abonentom IPT zarządzanie rejestracją
i usługami, zapewnia im zasoby głosowe, które mogą być geograficznie rozproszone oraz oferuje bramy do połączeń abonenckich IPT
do telefonii analogowej, które mogą być zlokalizowane w różnych miejscach.  

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

IP PBX eSpace U2980 jest główną platformą komunikacji głosowej, jaką oferuje Huawei. Rozwiązanie zapewnia dostęp szerokopasmowy i wąskopasmowy. Zostało zaprojektowane w oparciu o architekturę mTCA i daje ogromne możliwości sieciowe. W porównaniu z uniwersalnymi serwerami eSpace U2980 zapewnia większą pojemność oraz wyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności.
W pełni skonfigurowany system (3 karty rozszerzeń) obsługuje maksymalnie 50 000 abonentów,
a w przypadku pojedynczej karty rozszerzeń maksymalnie 10000 abonentów.

Cechy Huawei IP  PBX eSpace U2980

Dostęp do usług i zasobów mediów

 • Jednolita platforma usługowa i zarządzająca - baza dla wielu systemów.

 • Zapewnia m.in. : odtwarzanie głosu, wprowadzanie numerów, nagrywanie głosu, faks, funkcje konferencyjne oraz 12 slotów, które mogą być konfigurowane zgodnie z potrzebami.

 • Oferuje unified messaging, w tym faks, wiadomości głosowe, czy powiadamianie
  o nieodebranych połączeniach.

Wysoka niezawodność

 • Aby zapewnić niezawodność sprzętu, U2980 wspiera rozproszoną strukturę sprzętową, aktywne karty i karty w trybie gotowości, równoważenie obciążenia. Wszystkie zastosowane komponenty przeszły rygorystyczne testy przed i po montażu.

 • Dzięki zastosowaniu hierarchicznej i modułowej struktury eSpace U2980 zapewnia funkcje, takie jak: wydajna ochrona, tolerancja błędów i ich wykrywanie oraz obsługa w zakresie projektowania oprogramowania.
 • Rozwiązanie oferuje mechanizm kontroli przeciążenia: 4 - poziomowe ograniczenie przeciążenia i kontrolę przepływu CPU w celu zapewnienia niezawodności systemu.

Elastyczne funkcje sieciowe

 • Obsługuje E1/T1 (ITU-T), ISUP/TUP/PRI itd. do połączenia z tradycyjnymi centralami PBX
  i sieciami PSTN.
 • Wspiera SIP i funkcje VoIP oraz sieć scentralizowaną i rozproszoną

Wysoki poziom bezpieczeństwa

 • Dzięki doskonałym mechanizmom bezpieczeństwa eSpace U2980 chroni sieć i wszystkich abonentów przed atakami sieciowymi, nielegalnymi rejestracjami, anonimowymi połączeniami i podsłuchami.
 • Wspiera szyfrowanie sygnalizacji TLS i szyfrowanie mediów SRTP.
 • Zapewnia rygorystyczne mechanizmy ochrony danych i hierarchiczne zarządzanie autoryzacją użytkownika.

Łatwa rozbudowa

 • Platforma została zaprojektowana w taki sposób, aby dawała możliwości rozbudowy
  i zwiększenia swojej pojemności. Pojedyncza karta rozszerzenia obsługuje 10 000 abonentów, a cały system (3 karty rozszerzeń) może obsługiwać nawet 50 000 abonentów.

Przykładowe rozwiązania

Konfiguracja z jednym U2980

U2980 wspiera scentralizowaną sieć, która ma zastosowanie w dużych i średnich przedsiębiorstwach
z kilkoma oddziałami. U2980 instalowany jest w centrali
i podłączony do sieci PSTN przez interfejsy E1 lub T1. Dodatkowe elementy, takie jak: serwery aplikacji
i zarządzania mogą  być wdrażane w razie potrzeby. Użytkownicy mogą stosować telefony analogowe
lub telefony IP.  

W dużych i średnich oddziałach może być zainstalowana brama eSpace U1900 współpracująca z U2980. Podczas awarii, gdy U2980 jest niedostępna, U1900 przejmuje jej funkcje.

W przypadku małych oddziałów sugeruje się wdrożenie IAD lub EGW, przy czym IAD umożliwia podłączenie telefonów analogowych, a EGW telefonów IP.

U2980 obsługuje tryb all-in-one, co oznacza, że serwer połączeń przychodzących  może być zintegrowany z U2980 jako karta rozszerzeń U2980.

Konfiguracja z dwoma U2980

U2980 wspiera również sieć scentralizowaną z dwiema lokalizacjami. Dwie lokalizacje pracują w trybie Active-Active z redundancją geograficzną. W normalnym przypadku terminale dokonują rejestracji w jednej lokalizacji. Podczas, gdy jedna z lokalizacji jest nieczynna, druga przejmuje wszystkich użytkowników i zapewnia ich obsługę.

W celu zrealizowania połączeń przychodzących, jak i wychodzących lokalnie z sieci PSTN w oddziałach dużej i średniej wielkości może być wdrożona brama eSpace U1900. U1900 może pracować jako brama lokalna, podczas gdy brama U2980 w centrali jest nieaktywna.

Więcej na: www.kontel.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »