Technologie » Komputery

Huawei z dwiema nagrodami EISA – za najlepszy fotograficzny smartfon i najlepszy smartwatch

Huawei P40 Pro został okrzyknięty przez Expert Imaging and Sound Association (EISA) „Najlepszym Smartfonem Fotograficznym 2020-2021”, a Huawei Watch GT 2 po raz pierwszy otrzymał nagrodę jako „Najlepszy Smartwatch 2020-2021”.

Nagrody EISA, przyznawane przez przedstawicieli 55 najbardziej cenionych na świecie magazynów zajmujących się elektroniką użytkową, uważane są za jedne z najbardziej prestiżowych w branży.

 

To już kolejny rok z rzędu, kiedy urządzenia Huawei zostały docenione w prestiżowym konkursie EISA Awards. W zeszłorocznej edycji (sezon 2019-2020) zwycięzcą kategorii „Najlepszy Smartfon” został Huawei P30 Pro, a w sezonie 2018-2019 – Huawei P20 Pro.

 

Jury konkursu, przyznając Huawei P40 Pro tytuł „Najlepszego Smartfona Fotograficznego 2020-2021”, doceniło przede wszystkim niezwykłe możliwości fotograficzne urządzenia – poczwórny aparat Leica Ultra Vision z 50 MP aparatem głównym, 12 MP teleobiektywem, 40 MP obiektywem ultraszerokokątnym, a także aparatem 3D do pomiaru głębi.

 

Uwagę ekspertów zwróciły również dwa atuty – jeden z najlepszych na rynku ekranów i premium design urządzenia – które w połączeniu z niezwykłymi możliwościami fotograficznymi wyznaczają nowe trendy w branży.

 

W tegorocznej edycji EISA Awards, po raz pierwszy docenione zostało również urządzenie Huawei z innej kategorii produktowej marki. Huawei Watch GT 2 został okrzyknięty „Najlepszym Smartwatchem 2020-2021”. Eksperci wzięli pod uwagę walory estetyczne urządzenia i długi czas pracy baterii, ale też jego funkcje – dostęp do ponad 100 trybów sportowych, funkcje monitorujące sen, zdrowie i stres, a także możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych i słuchania muzyki.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mateusz Rogowski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »