Technologie » Telekomunikacja

I stała się jasność - Belkin pierwszym dostawcą złącza Lightning

I stała się jasność - Belkin pierwszym dostawcą złącza Lightning
Zobacz więcej zdjęć »
Jak jeszcze bardziej ułatwić życie użytkownikom produktów Apple? Wie to najlepiej amerykańska marka Belkin, która została pierwszym, oficjalnym producentem akcesoriów ze złączem Lightning.

Renomowana marka Belkin z prędkością światła pędzi za nowinkami technologicznymi. Wraz z pojawieniem się najnowszych produktów Apple ( w tym iPhone’a 5) amerykański producent jako pierwszy wprowadził na rynek dwa akcesoria: ładowarkę samochodową 2.1Amp oraz stację synchronizująco ładującą Sync&Charge Dock.

Belkin był pierwszym producentem, który wprowadził akcesoria do 30-pinowego złącza w 2003 roku, ateraz cieszymy się, że będziemy pierwszymi na rynku, którzy wprowadzą rozwiązania dla nowego złącza Lighting”, powiedział Martin Avila, Dyrektor Generalny Belkin. „Ludzie są zainteresowani akcesoriami Belkin ze złączem Lighting, a my damy im niezawodny sposób, aby ich nowy iPhone 5, iPad mini, iPad 4 generacji lub iPod touch był naładowany, bezpieczny i gotowy do pracy”.

Wprowadzone akcesoria bez problemu działają ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w interfejs Lightning, od iPoda przez iPhona po iPada. Dodatkowo przewód ładowarki samochodowej został zaprojektowany tak, by złącze pasowało do zapalniczki w aucie. Stacja dokująca także sprzyja użytkowaniu w samochodzie. Można ją umieścić na desce rozdzielczej i stosować np. jako nawigację GPS.

Akcesoria Belkin ze złączem Lightning to ideał dla osób , które wciąż się przemieszczają, są mobilne i potrzebują stale korzystać z urządzeń marki Apple. Łatwe, proste w użyciu oraz bardzo funkcjonalne - to jasne jak słońce, tzn. jak Belkin.

Najnowsze produkty marki Belkin dostępne będą od połowy listopada w następujących cenach: stacja dokująca – 119 zł, ładowarka samochodowa – 129 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Belkin.com
http://www.belkin.com/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »