Technologie » Komputery

Icy Dock MB511SPO-1B - zamień płytę na dysk

Icy Dock MB511SPO-1B - zamień płytę na dysk
Zobacz więcej zdjęć »
MB511SPO-1B to beztackowy adapter dla dysków HDD/SSD 2,5” przeznaczony do ultracienkich zatok CD/DVD/Blu-Ray 9,5 mm powszechnie dostępnych w komputerach stacjonarnych, laptopach i stacjach roboczych.

Dzięki flexiDOCK można łatwo rozszerzyć możliwości przechowywania systemu o drugie urządzenie pamięci masowej. Pozwala on na na bezproblemową instalację i demontaż dowolnego dysku HDD lub SSD 2,5”  o wysokości 7 mm bez konieczności stosowania tacek lub śrub. FlexiDOCK zostało zaprojektowane, aby zapewnić wygodę i prostotę wymiany w trybie hot-swap, trwałość oraz bezpieczeństwo.

Zaprojektowany dla ODD 9,5 mm

Icy Dock FlexiDOCK MB511SPO-1B instaluje się we wnęce na CD/DVD/Blu-Ray o wysokości 9,5 mm. Posiada te same wymiary i otwory montażowe, co czytnik napędów. Urządzenie jest idealne dla systemów o małych rozmiarach, które wymagają dodatkowego napędu - laptopów, komputerów stacjonarnych, szaf serwerowych, komputerów kina domowego (HTPC), systemów pokładowych i przenośnych. 

Łatwa wymiana na gorąco

Icy Dock flexiDOCK MB511SPO-B został zaprojektowany w celu usprawnienia pracy w każdym zastosowaniu, które wymaga wymiany na gorąco, dzięki czemu można szybko i łatwo zamienić swoje dyski. Za sprawą unikalnego projektu dokowania dysku można po prostu wsunąć go do FlexiDOCK i rozpocząć wykonywanie zadań. Jest on pozbawiony tacek, więc wymiana odbywa się bez narzędzi. Oszczędza to czas i koszta w przypadku potencjalnej awarii napędu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Barbara Trepka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »