Gospodarka » Żywność

Idealna kolacja

Idealna kolacja
Zobacz więcej zdjęć »
Uwielbiasz romantyczne chwile z ukochaną osobą? Wierzysz w zasadę "przez żołądek do serca" i wcielasz ją w życie przy każdej okazji? Przygotuj idealną kolację dla ukochanej osoby i weź udział w naszym konkursie! Na propozycje czekamy do 2 czerwca.

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy przygotować niezwykłą kolację dla bliskiej osoby, a następnie uwiecznić chwilę na fotografii i przesłać na adres e-mail: F.B@gobarto.com.pl. Autorzy trzech najlepszych propozycji otrzymają atrakcyjne gadżety kuchenne.

Odkrycie Roku 2012
Gobarto to nowa marka wędlin wieprzowych firmy Cedrob, która w roku 2012 została wyróżniona godłem Laur Konsumenta Odkrycie Roku. Wędliny produkowane są z mięsa pochodzącego z czystych ekologicznie terenów północnego Mazowsza a swój smak zawdzięczają dodatkom starannie wyselekcjonowanych przypraw.



Więcej informacji:
https://www.facebook.com/Gobarto?sk=app_103822229704881&app_data




Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Monika Kulej

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »