Technologie » Komputery

IFS, fountx™ i TAE Aerospace łączą dane firmowe dzięki technologii rzeczywistości rozszerzonej

IFS, fountx™ i TAE Aerospace łączą dane firmowe dzięki technologii rzeczywistości rozszerzonej
Zobacz więcej zdjęć »
Projekt koncepcyjny obejmuje integrację opracowanego w Australii rozwiązania z dziedziny rzeczywistości rozszerzonej z danymi z systemu IFS Applications™ w celu zwiększenia produktywności personelu.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała o rozpoczęciu nowego projektu koncepcyjnego opracowywanego przez dział IFS Labs (naukowo-badawczą komórkę firmy IFS) we współpracy z firmą fountx oraz jej australijską spółką nadrzędną — TAE Aerospace. Celem projektu jest zmiana sposobu serwisowania złożonych aktywów firmowych.

Dział IFS Labs opracował sposób integracji oprogramowania dla przedsiębiorstw IFS Applications z produktami firmy fountx korzystającymi z technologii rzeczywistości rozszerzonej. Projekt koncepcyjny, poddawany obecnie próbom w firmie TAE Aerospace, ma na celu umożliwienie technikom wizualizacji dostarczanych przez system firmy IFS danych na temat serwisowanych aktywów za pomocą wyświetlaczy przyocznych firmy fountx. Dzięki temu technicy będą mieć wolne ręce. Nie będą również musieli korzystać z drukowanych arkuszy zadań czy oddzielnych urządzeń komputerowych. Opracowywane rozwiązanie umożliwi także rejestrację zdjęć w jakości HD i przesyłanie ich bezpośrednio z aparatu urządzenia fountx do systemu IFS Applications.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/wiadomosci/ifs_fountx_i_tae_aerospace_lacza_dane_firmowe_dzieki_technologii_rzeczywistosci_rozszerzonej.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »