Dom » Architektura

III etap kompleksu Sol Marina już w sprzedaży!

III etap kompleksu Sol Marina już w sprzedaży!
Zobacz więcej zdjęć »
Dekpol Deweloper wprowadził do oferty III etap inwestycji Sol Marina, w ramach którego powstanie 140 luksusowych apartamentów.

Kompleks położony jest w przy nabrzeżu Martwej Wisły nieopodal Wyspy Sobieszewskiej i zachwyca niezwykłym otoczeniem dzikiej przyrody oraz mnóstwem udogodnień, m.in. własną mariną, oferującą możliwość zakupu prywatnego miejsca do cumowania jachtu lub łodzi motorowej.

W III etapie inwestycji Sol Marina powstanie 140 luksusowych apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach od 25 do ponad 81 m2. Zostaną one zrealizowane w ramach 16 nowoczesnych budynków o niskiej zabudowie, która zagwarantuje poczucie prywatności. Apartamenty będą wyposażone m.in. w panoramiczne okna, które zapewnią doskonałe doświetlenie wnętrz, a także umożliwią podziwianie pięknej okolicy. Lokale na parterze wyposażone będą w przestronne ogródki, a te na wyższych kondygnacjach posiadać będą balkony i tarasy. Oprócz miejsc parkingowych, właściciele będą mieli również możliwość zakupu miejsca na swój prywatny jacht w marinie. Zakończenie realizacji tego etapu planowane jest na przełomie 2024 i 2025 roku.

W ramach całego kompleksu apartamentowo-hotelowego zaplanowano wiele udogodnień. Wewnątrz Grano Marina Hotel powstanie m.in. lobby z recepcją, restauracja i centrum konferencyjno-biznesowe. Do dyspozycji gości i mieszkańców przeznaczona będzie także komfortowa strefa rekreacyjna z basenem oferującym unikatowy widok na marinę, a także rozbudowana strefa Wellness&SPA obejmująca aż 8 gabinetów zabiegowych oraz salę fitness. Dodatkowo na dachu budynku hotelowego powstanie część restauracyjna „SEA ROOF”, gwarantująca malowniczy widok na Wyspę Sobieszewską.

Budowa luksusowego, 3-etapowego kompleksu Sol Marina rozpoczęła się w 2019 roku. W ramach inwestycji został już zrealizowany I etap, w którym powstało 77 apartamentów o powierzchniach liczących od 41 do 89 m2. Zakończenie II etapu inwestycji planowane jest na przełomie II i III kwartału br.

Niekwestionowany wyróżnik Sol Mariny stanowi ścisłe powiązanie z wodą. Na terenie inwestycji znajdzie się w pełni wyposażone nabrzeże z własnym kapitanatem. Szerokie, ponad 5-metrowe miejsca do cumowania jachtów oraz łodzi motorowych pozwolą na swobodne manewrowanie, a wyjście na pełne morze z tego miejsca trwa tylko 20 minut.

Sol Marina zlokalizowana jest zaledwie 500 metrów od Wyspy Sobieszewskiej, tuż nad brzegiem ujścia Martwej Wisły do Bałtyku, w otoczeniu dzikiej natury. W sąsiedztwie kompleksu położone są dwa rezerwaty przyrody – Ptasi Raj i Mewia Łacha. Jest to jedno z ostatnich takich miejsc na polskim wybrzeżu, choć jednocześnie położone blisko tętniącego życiem centrum miasta. Cała inwestycja jest doskonale skomunikowana z najważniejszymi kierunkami turystycznymi, a odległość od centrum Gdańska wynosi jedyne 14 kilometrów.

Projekt architektoniczny inwestycji Sol Marina został opracowany przy współpracy z biurami LSA oraz K&M Design i BO Projekty, a także z Pauliną Czurak ze Studia IDEOGRAF, która odpowiada za wygląd wnętrz.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest spółka Dekpol Budownictwo.

 

Luksusowe apartamenty Sol Marina dostępne są w cenach już od około 750 000 zł netto. Szczegółowe informacje na temat inwestycji można znaleźć na stronie: https://apartamenty.solmarina.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 14 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »