Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Impreza „Szko…wow! Czyli radosny powrót do szkoły z Radiem PLUS Gniezno!”

Impreza „Szko…wow! Czyli radosny powrót do szkoły z Radiem PLUS Gniezno!”
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 17 września br. Galeria Gniezno i Radio Plus Gniezno zapraszają rodziców z dziećmi na imprezę z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. W programie: pokaz sztuk walki, występy wokalne i taneczne dzieci i młodzieży z MOK oraz liczne konkursy z nagrodami.
17 września br., w godzinach od 16:00 do 20:00, w Galerii Gniezno odbędzie się impreza z okazji zakończenia wakacji: „Szko...wow! Czyli radosny powrót do szkoły z Radiem PLUS Gniezno!". Wydarzenie ma charakter rozrywkowo - edukacyjny. W ciągu całego eventu, poza wieloma występami i pokazami, będzie trwała prezentacja instytucji organizujących zajęcia pozaszkolne. Przedstawiciele GOSiR, Centrum Kultury Scena to Dziwna, Miejskiego Ośrodka Kultury, Szkoły Językowej English4U, Edukacji Muzycznej Yamaha, Szkoły Szybkiego Czytania i Technik Uczenia się „Tubaj" oraz Akademii Nauki, na swoich stoiskach będą udzielać szczegółowych informacji dotyczących prowadzonych zajęć.

„Goście naszego eventu „Szko...wow! Czyli radosny powrót do szkoły z Radiem PLUS Gniezno!" oprócz atrakcyjnych pokazów i towarzyszących im konkursów będą mieli okazję zapoznać się z ofertą dydaktyczną instytucji organizujących zajęcia pozaszkolne w Gnieźnie" - mówi Zofia Suchy, Dyrektor Galerii Gniezno. „Organizując imprezę chcieliśmy, aby rodzice i dzieci, oglądając pokazy przygotowane przez uczniów, mogli na żywo przekonać się o tym, iż warto brać udział w zajęciach pozalekcyjnych, podczas których dzieci mogą odnaleźć swoje pasje i je realizować" - dodaje Zofia Suchy.

Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00 od przywitania uczestników i ogłoszenia plebiscytów na najlepszą szkołę podstawową, gimnazjalną oraz ponadgimnazjalną w Gnieźnie. Następnie od 16:15 przez pół godziny goście będą mogli oglądać pokaz sztuk walki MOK. Między 16:45 a 18:00 przed uczestnikami zaprezentują się uczniowie szkoły muzycznej Yamaha, a prowadząca sekcję taneczną w eSTeDe przedstawi pokaz ZUMBY. Ponadto o 17:15 organizatorzy ogłoszą wyniki konkursu rysunkowego „Moja radosna klasa" i rozpoczną kolejny pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły", którego rozwiązanie nastąpi o godz. 18:30. Kolejną atrakcją, zaplanowaną na godz. 18:15, będzie pokaz Capoeiry przygotowany przez uczniów eSTeDe. Na godzinę przed zakończeniem imprezy, w 45 minutowym pokazie, ponownie przed publicznością zaprezentują się uczniowie szkoły Yamaha. W międzyczasie nastąpi również rozwiązanie konkursu wakacyjnego Radia PLUS i pracowni Fotostube. W trakcie imprezy będą odbywać się także konkurencje sprawnościowe oraz nauka techniki gry w koszykówkę dla dzieci i młodzieży, prowadzone przez MKK Gniezno. Podsumowanie akcji oraz wręczenie nagród zwycięzcom konkursów odbędzie się około godziny 19:30.

Akcja pt.: „Szko...wow! Czyli radosny powrót do szkoły z Radiem PLUS Gniezno!"
Współorganizator Radio Plus Gniezno
Galeria Gniezno
ul. Pałucka 2, 62 - 200 Gniezno
17 września br., w godz. 16:00 - 20:00.

Właścicielem Galerii Gniezno jest Pradera Galeria Gniezno Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe. W Polsce Pradera Europe reprezentowana jest przez spółkę Pradera Management Poland Sp. z o.o. Więcej informacji na stronie: www.pradera.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »