Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

In vitro na raty

In vitro na raty
Zobacz więcej zdjęć »
Dyskutowane od dawna finansowanie na raty leczenia niepłodności metodą in vitro, stało się faktem. Umowę w tej sprawie podpisały, dysponujące 4 klinikami w Polsce Europejskie Centrum Macierzyństwa InviMed oraz spółka Ratalnie.com, wyspecjalizowana w kredytowaniu zabiegów medycznych.

- Metoda in vitro często wiąże się z koniecznością dwu - lub trzykrotnego powtórzenia zabiegu, kosztującego kilka tysięcy złotych - mówi Jakub Czarzasty, prezes zarządu Ratalnie.com.- Możliwość sfinansowania go w ratach to lepsze rozwiązanie, niż czasochłonne gromadzenie oszczędności. Nasze zegary biologiczne nie stoją w miejscu.

Jak wynika z opublikowanego kilka lat temu raportu tygodnika „Polityka" (nr 41/2006), problem niepłodności dotyka w Polsce około 20% par. Jest chorobą cywilizacyjną, której sprzyjają m.in. stres, zatrucie środowiska, niezdrowy tryb życia, czy późna decyzja o podjęciu starań o dziecko. Nowa metoda finansowania zabiegów in vitro dostępna będzie w klinikach w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdyni.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Juicy Marketing

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »