Technologie » Komputery

Inwestycje lotnisk w IT wzrosną do 6 miliardów dolarów

Lotniska na całym świecie zwiększą inwestycje w rozwiązania IT do prawie 6 miliardów dolarów w 2013 roku. Tak wynika z najnowszego raportu opublikowanego przez firmę SITA i ACI – Trendy IT w Transporcie Lotniczym 2013.

Jak pokazują badania, porty lotnicze z optymizmem patrzą w przyszłość pomimo problemów ekonomicznych występujących w niektórych regionach. Niemal 90% z nich szacuje, że wydatki na IT wzrosną lub pozostaną na tym samym poziomie w roku 2014, a kluczowa stanie się poprawa obsługi pasażerów. Prognozy wynikają z rocznej stopy wzrostu na poziomie 12% w obszarze inwestycji w IT na przestrzeni trzech ostatnich lat, która jest wyższa od wzrostu przychodów lotnisk wynoszącego 2,83%.

Dziesiąte, doroczne badanie firmy SITA przeprowadzone we współpracy z Międzynarodową Radą Portów Lotniczych (ACI – Airports Council International) i magazyn Airline Business pokazuje, że rozwiązania w zakresie obsługi pasażerów są priorytetem dla lotnisk na całym świecie. Ponadto lotniska będą inwestowały także w poprawę technologii poprawiających usługi i dostęp do informacji dla pasażerów.

Czytaj całość artykułu: http://www.erp-view.pl/it_solutions/inwestycje_lotnisk_w_it_wzrosna_do_6_miliardow_dolarow.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »