Dom » Nieruchomość

J.W. Construction Holding S.A.: skorzystaj z ostatniej szansy rządowych dopłat MdM i zamieszkaj na B

J.W. Construction Holding S.A.: skorzystaj z ostatniej szansy rządowych dopłat MdM i zamieszkaj na B
Zobacz więcej zdjęć »
Analitycy zapowiadają koniec funduszy w ramach rządowego programu dla młodych w 2016 r. Jeżeli obecne zainteresowanie programem MdM się utrzyma, szybko zabraknie też środków przeznaczonych na 2017 rok.

W ofercie J.W. Construction na Białołęce nadal dostępne są mieszkania w pełni objęte programem MdM. Na osiedlu Zielona Dolina II można kupić lokal z rządową dopłatą i otrzymać nawet do 113 tys. zł. Firma przygotowała również ofertę specjalną na mieszkania kompaktowe: 1-pokojowe mieszkanie można nabyć już za jedyne 160 tys. zł.

Pod koniec stycznia 2016 roku deweloper zakończył stan „zero” pierwszego etapu inwestycji Zielona Dolina II. Dziś widoczny jest już stan surowy otwarty inwestycji. Osiedle łącznie zawierać będzie 864 mieszkania, z czego na początku powstanie 321 lokali. Tym, co wyróżnia inwestycję pośród innych propozycji na rynku deweloperskim jest niska zabudowa, najbardziej poszukiwane metraże od 22,7 mkw. do 60 mkw. oraz konkurencyjne ceny mieszkań. 8 marca br. spółka J.W Construction rozpoczęła również budowę inwestycji Zielona Dolina III.

– To ostatnia szansa na skorzystanie z programu rządowych dopłat MdM. Wiadomo już, że z budżetu przewidzianego na 2016 rok wszystkie środki zostały wykorzystane, natomiast  na przyszły rok pozostało tylko ok. 300 mln złkomentuje Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

 

Kolejną inwestycją J.W. Construction, kwalifikującą się do programu MdM, jest kameralny kompleks mieszkań Willa One na Tarchominie, będącym częścią Białołęki. W ramach budowy powstanie elegancki 4-kondygnacyjny budynek, w którym znajdzie się 21 mieszkań o powierzchni od 40 mkw. do 53 mkw., w cenie rozpoczynającej się już od 6350 zł za mkw. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji także garaż podziemny, liczący 18 miejsc postojowych. Prace budowlane inwestycji przebiegają zgodnie z harmonogramem, nieco go nawet wyprzedzając. We wcześniejszym terminie ukończono prace żelbetowe i konstrukcje murowane. Teraz rozpoczynają się roboty wykończeniowe wewnątrz budynku. Planowany termin zakończenia inwestycji to I kwartał 2017 roku.

 

***

J.W. Construction Holding S.A. – jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 r.  Obecny w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdyni i Poznaniu, a także za granicą. Lider na stołecznym rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność od 1993 r. Laureat wielu nagród i wyróżnień  (m. in. Deweloper Roku 2015, QI order - zarządzanie najwyższej jakości, Laur Konsumenta, Top Marka 2011, Polski Herkules 2011), zwycięzca opracowanego przez Eurobuild CEE rankingu największych deweloperów w Europie Środkowej i Wschodniej. Generalny wykonawca większości własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, Czarny Potok Resort&Spa, Hotel Dana oraz inwestor realizujący projekty biurowe i handlowe.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ValueCommunication

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »