Technologie » Telekomunikacja

Jabra przedstawia pierwszy zestaw głośnomówiący dla biznesu Jabra SPEAK™ 410

Jabra przedstawia pierwszy zestaw głośnomówiący dla biznesu  Jabra SPEAK™ 410
Zobacz więcej zdjęć »
Przenośny zestaw Jabra SPEAK™ 410 posiada funkcjonalności konferencyjne, wychwytuje dźwięk w paśmie o szerokości 360° i umożliwia wyraźną rozmowę z osobami znajdującymi się ze wszystkich stron zestawu.

Jabra, wiodąca marka innowacyjnych zestawów słuchawkowych przedstawia pierwszy w swoim portfolio zestaw głośnomówiący dla biznesu - Jabra SPEAK™ 410. Nowy zestaw to urządzenie przenośne o niewielkich rozmiarach. Średnica zestawu wynosi  jedynie 12 cm.

Wyposażone jest ono w mikrofon, który wychwytuje dźwięk w paśmie o szerokości 360° i umożliwia wyraźną rozmowę z osobami znajdującymi się ze wszystkich stron zestawu. Zintegrowany system okablowania umożliwia łatwe przygotowanie do działania. Urządzenie wyposażone jest w wygodny futerał.

„Jabra to marka widoczna od lat w segmencie samochodowych zestawów głośnomówiących wysokiej jakości, jednak ten produkt to nasza pierwsza propozycja dla rynku biznesowego” — powiedział Soeren Christensen, wiceprezes ds. produktów CC&O, Jabra. „Urządzenie to zostało tak naprawdę zaprojektowane przez naszych klientów. Zapytaliśmy ich, czego potrzebują i  w odpowiedzi na ich konkretne potrzeby, a nie opierając się na naszych wyobrażeniach o ich potrzebach, opracowaliśmy Jabra SPEAK™410.”

Zestaw oferuje użytkownikom wiele udogodnień. Oto najważniejsze z nich:
•    Wbudowana redukcja echa bez zniekształcania dźwięku, nawet przy maksymalnej głośności.
•    Gniazdo 3,5 mm umożliwiające szybkie i łatwe podłączenie zestawu słuchawkowego, co  pozwala na zapewnienie użytkownikowi prywatności komunikacji, nawet w przypadku biur otwartych.
•    Wbudowane sygnały dźwiękowe informujące o nadchodzących połączeniach.
•    Pełnodupleksowy dźwięk szerokopasmowy, pozwalający na jednoczesne słuchanie i mówienie.

Jabra SPEAK™ 410 pozwala przedsiębiorcom na redukcję kosztów podróży. Dzięki zastosowaniu zestawu, każde dowolne miejsce można wykorzystać w charakterze sali konferencyjnej np. biuro w domu lub biura firmowe nie posiadające stałej infrastruktury konferencyjnej.

„Dane dotyczące trendów na rynku biznesowym pokazują, że zestawy głośnomówiące mają ogromny potencjał. Według raportów niezależnych firm badawczych, wartość rynku usług telekonferencyjnych ma wzrosnąć do niemal 218 mln dolarów w 2014 roku” – tłumaczy Tomasz Pietruszka, Dyrektor Regionalny segmentu Mobile na rynki Europy Wschodniej i Rosji w GN Netcom. – „Odpowiadając na potrzeby rynku, opracowujemy wysokiej jakości urządzenia przenośne, które jednocześnie generują oszczędności w firmach. Takim też rozwiązaniem dla biznesu jest pierwszy zestaw głośnomówiący Jabra SPEAKTM 410. Wierzymy, że odpowiada on na zapotrzebowania użytkowników.”

Zestaw Jabra SPEAK™ 410 dostępny jest w dwóch wersjach:
•    Jabra SPEAK™ 410 MS zoptymalizowana dla rozwiązania Microsoft® Lync™ 2010. Nie wymaga dodatkowego oprogramowania ani sterowników. To pierwszy biznesowy zestaw głośnomówiący z certyfikatem LyncTM 2010 firmy Microsoft.
•    Jabra SPEAK™ 410 zgodna ze wszystkimi wiodącymi rozwiązaniami w zakresie Unified Communications (zintegrowanej komunikacji, UC). Wystarczy pobrać najnowsze sterowniki z pakietu Jabra PC Suite w celu umożliwienia kontroli połączeń.
Nowy zestaw głośnomówiący to najnowsza pozycja w portfolio produktów marki Jabra do zastosowań w obszarze Unified Communications.

Jabra SPEAK™ 410 dostępna jest w sprzedaży na całym świecie od 22 listopada 2010 r.
Pełna oferta produktowa jest dostępna na stronie www.Jabra.com/UC.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ITBC_Com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »