Firma » Biznes

Jakość Roku 2008

Jakość Roku 2008
Zobacz więcej zdjęć »
Już po raz trzeci w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach przyznano tytuł Jakość Roku. Konkurs organizowany przez redakcję Biznes Raportu wspólnie z Polskim Centrum Badań i Certyfikacji SA.

Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców i firm, które ze szczególną uwagą podchodzą do kwestii jakości i wysokich standardów pracy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Głównym celem konkursu jest promocja jakości i wysokich standardów w krajowej działalności gospodarczej - zarówno produkcyjnej, handlowej jak i usługowej. Ma temu służyć wspieranie rozwoju firm poprzez promowanie standardów jakościowych i zachęcanie do inwestowania w poprawę jakości usług i towarów. Konkurs ma także wpływać na wzmocnienie wizerunku polskich przedsiębiorstw poprzez promowanie firm, dla których jakość jest istotnym elementem obecności na rynku, a koncepcja ciągłego doskonalenia ich zarządzania oraz projakościowy sposób myślenie stanowi ważny element działalności.

Przy wyborze laureatów decydujący wpływ miały m.in.: wdrożone systemy jakości np. ISO czy BRC, systemy bezpieczeństwa żywności np. HACCP, a także innowacyjność oraz zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości przez pracowników przedsiębiorstwa.

Jednym z laureatów tegorocznej edycji jest firma TOPEX, której przyznano tytuł w kategorii innowacji za autorski system zarządzania stanami magazynowymi, który pozwolił na znaczącą poprawę jakości obsługi klientów:

- Kiedy  w ofercie firmy znajduje się ponad 5000 produktów, które trafiają do milionów kontrahentów w Polsce i Europie, terminowość dostaw staje się ogromnym wyzwaniem i wymaga profesjonalnego podejścia. Mając na uwadze skalę działalności naszego przedsiębiorstwa, wprowadzenie rozwiązań pozwalających na 50% wzrost wydajności przy kompletacji zamówień oraz możliwość przeprowadzenia inwentaryzacji w 48h w sposób nieodczuwalny dla klientów jest naprawdę dużym osiągnięciem. Tym bardziej, że cały system - od projektu po realizację - jest autorski i firma Topex zawdzięcza go swoim naprawdę niezwykłym pracownikom  - mówi Dariusz Robak, z-ca dyrektora logistyki firmy TOPEX.

Wszystkim laureatom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Następna edycja już w przyszłym roku!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »