Firma » Reklama

Jakub Prószyński z agencją Think Kong

Jakub Prószyński z agencją Think Kong
Zobacz więcej zdjęć »
Jakub Prószyński, autor bloga „Pijaru Koksu Blog” rozpoczyna stałą współpracę jako konsultant z agencją social mediową Think Kong.
W ramach rozpoczynającej się współpracy Jakub Prószyński będzie pełnił funkcję konsultanta i wspierał agencję Think Kong przy realizacji projektów w mediach społecznościowych.

Jakub Prószyński ukończył Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Z wykształcenia jest socjologiem. Doświadczenie zdobywał m.in. jako specjalista ds. ePR w StudentsWatch.pl. Prowadzi własny blog o tematyce dot. PR i marketingu pod nazwą „Pijaru Koksu Blog". Jest miłośnikiem wszelkiego rodzaju mediów społecznościowych. Jakub jest też autorem wielu artykułów w magazynach i serwisach branżowych.

Think Kong to agencja specjalizująca się w prowadzeniu kampanii opartych na wykorzystaniu social media, strategicznym wsparciu komunikacji marek w Internecie. Od 2011 r. Think Kong reprezentuje w Polsce międzynarodową sieć eBuzzing obecną m.in. we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Firma działa też w ramach grupy skupiającej m.in. On Board Public Relations i agencję reklamową San Markos. Wielokrotnie nagradzana i wyróżniana (Magellan Awards 2010, 2011, Newscomer of the Year 2010, Stevie Awards 2010), realizowała działania promocyjne online dla wielu marek, m.in. Adobe, Siemens, TVP, Neinver, RWE, Panasonic.

Więcej informacji dla mediów:
Dariusz Chrzanowski
On Board Public Relations Sp. z o.o.
Ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa
tel.(+48 22) 321-51-00
e- mail: dchrzanowski@onboard-sanmarkos.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja Interaktywna Think Kong
http://thinkkong.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »