Dom » Architektura

Jawor-Parkiet uruchamia pierwszy shop-in-shop

Jawor-Parkiet uruchamia pierwszy shop-in-shop
Zobacz więcej zdjęć »
Jawor-Parkiet uruchamia pierwszy shop-in-shop

W warszawskim salonie Świat Podłóg od niedawna można oglądać wyjątkową ekspozycję produktów Producenta Podłóg Drewnianych Jawor-Parkiet. Zarówno klienci, jak i architekci mają do dyspozycji profesjonalny shop-in-shop, w którym mogą nie tylko zapoznać się z całą ofertą firmy, lecz także zobaczyć, jak poszczególne produkty prezentują się na powierzchniach o dużym metrażu.

Shop-in-shop, czyli wyraźnie wydzielona sfera produktów jednej marki, na zachodnim rynku podłogowym jest standardem. W Polsce tego typu ekspozycjami pochwalić się mogą tylko nieliczni. Od niedawna do tego grona dołączył również Producent Podłóg Drewnianych Jawor-Parkiet. W salonie Świat Podłóg, przy ul. Bartyckiej 24/26 (paw. 41) w Warszawie powstał unikalny minisklep, który ukierunkowany jest na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Warszawski shop-in-shop Jawor-Parkiet łączy w sobie zalety bogato wyposażonego sklepu, ekskluzywnego punktu testowania podłóg oraz przytulnego miejsca wymiany opinii i doświadczeń.

- Inspiracją do powstania pierwszego shop-in-shop były nie tylko najnowsze trendy na rynku europejskim, lecz także duża popularność, jaką nasze stoiska cieszyły się na targach w Polsce i za granicą – zauważa Janusz Gawiński, kierownik Jawor-Parkiet.

Tematycznie uporządkowana ekspozycja działa na wyobraźnię i dzięki dużej powierzchni ułatwia dobór odpowiedniej podłogi.

Shop-in-shop Jawor-Parkiet to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Architekci mogą zaprezentować tam swoim klientom konkretne rozwiązania na etapie projektowania wnętrza, a klienci otrzymają fachową pomoc w doborze podłogi idealnie dopasowanej do ich potrzeb.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Producent Podłóg Drewnianych Jawor-Parkiet
http://jawor-parkiet.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »