Rozrywka i wypoczynek » Sport

Jedyny taki kurs na Fizjotrenera

Jedyny taki kurs na Fizjotrenera
Zobacz więcej zdjęć »
Od końca stycznia br. można rejestrować się na profesjonalnie przygotowany kurs na Fizjotrenera, organizowanego przez Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego, Akademię KFD.
Kurs ten, to połączenie wiedzy z zakresu fizjoterapii oraz specjalizacji trenera personalnego.

Celem kursu jest przekazanie uczestnikom jak największej wiedzy z podstaw fizjoterapii, a także jak radzić sobie w przypadku schorzeń takich, jak dyskopatia, entezopatie, naciągnięcia. W związku z coraz częstszymi kontuzjami związanymi z siedzącym trybem życia, każdy trener powinien wiedzieć, jak pomimo nich, skutecznie pracować z klientem przyczyniając się do zwiększenia jego formy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Kurs prowadzić będą wykwalifikowani fachowcy, Marek Pośpiech ceniony fizjoterapeuta oraz Bartłomiej Garbaciak, akademicki Mistrz Polski, instruktor sportów siłowych oraz trener personalny. Po zdanym egzaminie kursant otrzymuje zaświadczenie na druku MEN oraz dwujęzyczną legitymację instruktorską. Promocyjna cena kursu bez ukrytych kosztów, to jedyne 799 zł!

Data: 20-28.02.2016

Czas trwania: 32 h

Miejsce: Sosnowiec

Zapisy oraz szczegółowe informacje, są dostępne na stronie: http://akademia.kfd.pl/szkolenia-i-kursy/kurs-na-fizjotrenera.html

KFD Nutrition działa na polskim rynku już od 14 lat. Swoją działalność koncentruje głównie w sferze dostarczania profesjonalnych, wysokiej jakości suplementów dla sportowców (kfd.nu). Działa jednak również na polu farmacji, jak również edukacji (Akademia KFD). Zapraszamy do skorzystania z usług firmy KFD.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KFD Nutrition
http://nutrition.kfd.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »