Technologie » Internet

Joost wreszcie w przeglądarce

Joost wreszcie w przeglądarce
Zobacz więcej zdjęć »
Bez zbytniego rozgłosu, Joost wreszcie włączył przeglądarkową wersję swojej usługi wideo. Nowa strona jest zbudowana we Flashu i pozwala nam oglądać stare filmy z Brucem Lee, filmy Sci-Fi takie jak Piąty element oraz klipy z programów Barely Political and Comedy Central -podaje serwis techcrunch.com

Ludzie chcą oglądać telewizję w swoich przeglądarkach, a nie instalować na dysku program, który im to umożliwi.

Twórcom Joosta zrozumienie tego zajęło cały rok, ale ostatecznie. Teraz gdy przeglądarkowa wersja już ruszyła, twórcy Joosta muszą jeszcze pokonać konkurencję, którymi są takie serwisy jak Hulu, YouTube, DailyMotion i dziesiątki innych stron z filmami w sieci.

Joost wspiera reklamy oraz zawiera elementy społecznościowe np. pokazuje co w tym czasie oglądają twoi znajomi. Problem w tym, że by wykorzystać tę funkcję nasi znajomi muszą używać Joosta.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »