Kultura, sztuka » Kultura

"Kac Vegas" - najlepiej sprzedający się film

"Kac Vegas" - najlepiej sprzedający się film
Zobacz więcej zdjęć »
Reżyser Todd Phillips kilka razy przekracza w „Kac Vegas” granice dobrego smaku, nie dba też o polityczną czy obyczajową poprawność, za to jego film sprawia, że od śmiechu mogą rozboleć mięśnie brzucha.

„Kac Vegas” jest obecnie najlepiej sprzedającym się na świecie filmem na płytach DVD. Być może dlatego, że wielu spośród widzów znalazło się kiedyś w sytuacji, jaka spotkała bohaterów tej antyromantycznej komedii – urwał im się film i nie pamiętali, co robili w ciągu ostatnich godzin.

Czterech panów jedzie do Las Vegas, z zamiarem hucznego spędzenia wieczoru kawalerskiego – jeden z nich za dwa dni bierze ślub. Noc spędzona w mieście hazardu i rozpusty okazuje się jednak więcej niż huczna. Kiedy budzą się rano, luksusowy apartament przypomina pobojowisko, jeden z kumpli (z zawodu dentysta) nie ma z przodu zęba, w łazience jest tygrys, w szafie płaczące niemowlę, pan młody przepadł bez śladu, a żaden z uczestników balangi nie pojęcia, co się stało. I to nie koniec kłopotów, a raczej ich początek…

Reżyser Todd Phillips („Ostra jazda”, „Starsky i Hutch”, „Old School: Niezaliczona”) kilka razy przekracza w „Kac Vegas” granice dobrego smaku, nie dba też o polityczną czy obyczajową poprawność, za to jego film sprawia, że od śmiechu mogą rozboleć mięśnie brzucha. Oczywiście pod warunkiem, że zaakceptujemy typ humoru proponowany przez Phillipsa. A metoda jest sprawdzona: im więcej problemów ma czwórka bohaterów, tym więcej uciechy dla widzów.  

SalonKulturalny.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »