Dom » Budownictwo

Kamienny dekor Marmur Serena

Kamienny dekor Marmur Serena
Zobacz więcej zdjęć »
Marmur od wieków stanowi symbol ekskluzywnej elegancji oraz trwałości. Zainspirowani jego subtelnym blaskiem i gładkością, projektanci firmy Normstahl stworzyli nową odsłonę bram garażowych EURO i TOP, do których możemy wybrać dekor kamieniopodobny Marmur Serena.

Monumentalny urok marmuru był od zawsze natchnieniem dla architektów, którzy tworzyli przy jego użyciu najwspanialsze budowle. Jak niegdyś, wyrafinowany i pełen szyku, wkracza teraz do naszych domów, by dodać im odrobinę królewskiego luksusu.

Poszycie Marmur Serena - nowość w ofercie firmy Normstahl - imituje kamienną powierzchnię jednej z najbardziej szlachetnych skał, stylowo dopełniając trwałość rozwiązań zastosowanych w bramach garażowych EURO i TOP.

Marmur Serena - harmonia i gładkość

Marmur, z uwagi na swoje dekoracyjne cechy, stanowi najszlachetniejszy materiał rzeźbiarski i zdobniczy w architekturze, dlatego też projektanci sięgają po niego z ochotą. Brama garażowa Normstahl wzbogacona dekorem Marmur Serena, za sprawą swojego niezwykłego designu i intrygującej kolorystyki, nada klasy każdej elewacji. Poszycie jest tak subtelne i stonowane, że swoim tradycyjnym szykiem ozdobi bryły klasycznych budynków, a nowoczesnym nada nowego wymiaru elegancji. Dekor imitujący marmur tworzy harmonijne zestawienia z drewnem, szkłem, metalem oraz innymi, powszechnie stosowanymi w budownictwie materiałami. Stanowi także neutralne i monochromatyczne tło dla pozostałych elementów, tworzących zewnętrzny wizerunek naszego domu. Bramy EURO i TOP NATURE firmy Normstahl w odsłonie jasnego, delikatnie prążkowanego Marmuru Serena doskonale współgrają z całą kolorystyczną kompozycją domu, m.in. z dachem w barwach czerwieni, brązową stolarką okienną i drzwiową, elewacją w chłodnych odcieniach oraz dowolnym kolorem orynnowania.

Marmur Serena firmy Normstahl - trwały urok skał

Marmur od wieków jest synonimem potęgi oraz wytrzymałości. Również bramy firmy Normstahl, których ozdobą jest poszycie Marmur Serena poszczycić się mogą tymi walorami. Bramy garażowe EURO i TOP NATURE swoją konstrukcją gwarantują bowiem bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Panele bram EURO stworzone są z grubej warstwy materiału - do 0,5 mm - oraz z bezfreonowej pianki poliuretanowej o łącznej grubości 40 mm. Jest to konstrukcja typu sandwich - ekologiczna i wytłumiająca dźwięki.
Bramy charakteryzują się funkcjonalnym sposobem otwierania, który umożliwia ich instalację również w garażach o mniejszych gabarytach. Z kolei sposób montażu bramy - za ościeżem - sprawia, że do otworu garażowego swobodnie dotrze światło dzienne. Równie wygodnym rozwiązaniem są bramy garażowe TOP firmy Normstahl. Odsunięcie skrzydła nie wymaga od nas specjalnych nakładów siły, zbędne są także pomocnicze drzwi. Ciche użytkowanie całej konstrukcji zapewniają natomiast łożyskowane rolki jezdne. Bramy TOP firmy Normstahl są doskonałym rozwiązaniem dedykowanym różnorodnym otworom garażowym, opartym na planie tradycyjnego prostokąta, a także zakończonym pełnym lub częściowym łukiem.

Marmur Serena, deseń imitujący kamień, stanowi część nowej linii dekorów NATURE firmy Normstahl. Panele bram garażowych wykończone są okleiną wykonaną z wysokogatunkowej folii, wiernie oddającą niejednoznaczną, prążkowaną fakturę kamienia o jasnym, delikatnym odcieniu.
Pokrycie Marmur Serena, podobnie jak inne dekory z kolekcji NATURE, dostępne jest w modelach bram sekcyjnych górnych EURO i bocznych TOP, dla poszyć: LINE, STYLE, TWIN, TREND, CLASSIC i FLAIR. Wszystkie odsłony bram EURO i TOP w nowych poszyciach NATURE są oferowane przez Normstahl bez dodatkowych dopłat. Bramy EURO i TOP w kolorach imitujących kamień posiadają 10 - letnią gwarancję.

Bramy sekcyjne górne EURO:
Normstahl EUROLINE - ISO, Normstahl EUROTREND - ISO, Normstahl EUROTWIN, cena od 3172 zł netto
Normstahl EUROFLAIR - ISO, Normstahl EUROCLASSIC - ISO, Normstahl EUROSTYLE - ISO, cena od 3542 zł netto
Bramy sekcyjne boczne TOP:
Brama sekcyjna boczna Normstahl TOPLINE, TOPTWIN lub TOPTREND, cena: od 3542 zł netto
Brama sekcyjna boczna Normstahl TOPFLAIR, TOPSTYLE lub TOPCLASSIC, cena: od 3922 zł netto
Producent: Normstahl, Infolinia: 0 801 15 65 60, www.normstahl.pl

Marka Normstahl obejmująca bramy i napędy elektryczne należy do spółki Cardo Garage Door AB z Grupy CARDO AB, jednego z największych producentów bram garażowych w Europie. 60 - letnia tradycja Normstahl stanowi nie tylko gwarant doskonałej jakości oferowanych produktów, badanych i certyfikowanych przez niemiecki urząd TÜV Product Service, lecz świadczy o dużym zaufaniu, którym obdarzyły Normstahl ponad 2 miliony zadowolonych Klientów na całym świecie. W Polsce dystrybutorem produktów marki Normstahl jest Normstahl - Polska Sp. z o. o. W ofercie Normstahl znajdują się bramy garażowe, napędy do bram garażowych i drzwi garażowe. Produkty Normstahl cechuje najwyższa jakość, są one opracowane i wciąż doskonalone przez zespół wyszkolonych specjalistów z uwzględnieniem życzeń konsumentów, dystrybutorów i architektów. Oferując produkty najwyższej jakości pod względem rozwiązań technicznych i wzornictwa, fachowe doradztwo i serwis, organizując szkolenia produktowe, pomagając rozwiązywać problemy, firma Normstahl to niezawodny partner dla dystrybutorów, architektów i konsumentów. Normstahl - Polska posiada sieć dystrybutorów na terenie całego kraju, którzy fachowo obsłużą każdego klienta zarówno w zakresie doboru i zakupu bramy, jak też pod względem serwisowym.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »