Firma » Bankowość

Kantor Walutowy Alior Banku nagrodzony „Złotym Bankierem”

Kantor Walutowy Alior Banku nagrodzony „Złotym Bankierem”
Zobacz więcej zdjęć »
Zwycięzcą rankingu „Złoty Bankier” w kategorii „Bezpieczeństwo – Najlepsze praktyki: Fintech” został Kantor Walutowy Alior Banku. Oceny instytucji finansowych dokonali eksperci merytoryczni rankingu - Kantar TNS i Obserwatorium.biz.

Weryfikacji zostało poddanych 41 instytucji finansowych. Eksperci docenili Kantor Walutowy m.in. za dostępność systemową, narzędzia uwierzytelniania, poufność połączeń, jakość haseł i sposoby ich odzyskiwania, a także edukację klienta w zakresie bezpieczeństwa korzystania z systemów elektronicznych.


- Od 2012 r. konsekwentnie rozwijamy nasz Kantor Walutowy i wzmacniamy jego pozycję na rynku. Bezpieczeństwo aplikacji było i jest dla nas priorytetem. Zwycięstwo w rankingu „Złoty Bankier" jest dla nas potwierdzeniem, że nasza praca idzie w dobrym kierunku, a rynek docenia nasze osiągnięcia w zakresie bezpieczeństwa. Jestem przekonany, że klienci, chętnie korzystający z naszych usług, również podzielają tę opinię - mówi Tomasz Dośpiał, Dyrektor Działu Walutowych Platform Transakcyjnych w Alior Banku.

 

Kantor Walutowy Alior Banku jest liderem na rynku internetowych kantorów walutowych. Umożliwia zawieranie transakcji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, oferując przy tym konkurencyjne kursy wymiany walut. Do rachunków w euro, dolarach i funtach jest możliwość zamówienia bezpłatnej karty walutowej. Z oferty Kantoru Walutowego można skorzystać nie będąc klientem Alior Banku. Bank daje możliwość zarejestrowania się online za pośrednictwem przelewu oraz w szybki i najbardziej nowoczesny sposób - poprzez wideoweryfikację. Kantor Walutowy powstał w wyniku współpracy Alior Banku z firmą technologiczną Efigence.

„Złoty Bankier" to organizowany od 9 lat przez bankier.pl i „Puls Biznesu" prestiżowy ranking oceniający poziom obsługi bankowej, jakość produktów, komunikację reklamową, społeczne zaangażowanie banków oraz najbardziej innowacyjne produkty i usługi na rynku bankowym.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UPR
http://ketchum.com/warsaw

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »