Dom » Wnętrza

Kąpiel w pełnym luksusie

Kąpiel w pełnym luksusie
Zobacz więcej zdjęć »
Wśród cieszących się coraz większą popularnością brodzików z odpływem liniowym pojawiła się kolejna nowość - wedi Fundo Riofino. W tym, licującym z podłożem brodziku, odpływ znajduje się na środku, zapewniając prawidłowe odprowadzanie wody nawet przy powiększonych rozmiarach zestawu.

Przez umiejscowiony centralnie odpływ liniowy w Fundo Riofino, woda odprowadzana jest przez wąską szczelinę pomiędzy posadzką i listwą maskującą ze stali nierdzewnej. W przypadku takiego rozwiązania kratka czy syfon nie psują estetyki brodzika, dzięki czemu wygląda on wyjątkowo elegancko. Konstrukcja Riofino zapewnia prawidłowe odprowadzanie wody nawet przy dużych wymiarach brodzika - 900 x 1800 mm. Gotowy do montażu zestaw dostępny jest także w wymiarach 900 x 900 mm, 900 x 1200 mm, 1000 x 1000 mm oraz 1200 x 1200 mm. Dzięki regulacji wysokości, na której znajdzie się listwa maskująca, powierzchnia brodzika może być wyłożona okładzinami o różnej grubości – od 4,5 mm do 20 mm, np. naturalnym kamieniem lub płytkami ceramicznymi.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Licujące z podłożem brodziki serii Fundo cieszą się popularnością wśród inwestorów i wykonawców, którzy chcą szybko i bezproblemowo wyposażyć wnętrze w kabinę prysznicową z brodzikiem ukrytym w podłodze. Gotowe do montażu brodziki posiadają odpowiednio dobrany odpływ oraz fabrycznie ukształtowany spadek. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia proces montażu oraz zapewnia prawidłowe odprowadzanie wody. Wszystkie brodziki Fundo konstruowane są na bazie płyty budowlanej wedi. Wykonana z pianki polistyrenowej, zbrojonej z obu stron siatką z włókna szklanego, płyta jest wodoodporna i termoizolacyjna. Dzięki jej właściwościom, produkty wedi sprawdzają się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

 O wedi Polska

Wedi Polska to producent specjalistycznych materiałów budowlanych do aranżacji i wykańczania łazienek, pomieszczeń wellness oraz obiektów SPA. Jest częścią wedi GmbH z siedzibą w Emsdetten w Niemczech, która posiada swoje oddziały w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Podstawowym produktem wedi jest wodoodporna płyta budowlana, która dzięki swoim właściwościom i prostej obróbce umożliwia swobodne kształtowanie wszelkich pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Na bazie płyty wedi oferowane są nieszablonowe rozwiązania natrysków, wanny oraz elementy montażowe dla łaźni parowych i pomieszczeń odnowy biologicznej. Wedi Polska jest również cenionym wykonawcą prestiżowych obiektów SPA w hotelach i basenach (m.in. Aquapark w Zakopanem, Rezydencja Prezydenta RP w Wiśle) oraz systemów kabin sanitarnych w budynkach użyteczności publicznej. Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresem: http://www.wedi.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »