Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Kariera Ziarniego

Kariera Ziarniego
Zobacz więcej zdjęć »
Ziarni to małe ziarenko, które w przyszłości chciałoby zostać częścią chleba pełnoziarnistego. Droga jego kariery okazuje się jednak dość skomplikowana.

Ziarni ma spory problem. Jest już na tyle dużym ziarenkiem, aby zacząć myśleć o swojej przyszłości. Jego największym marzeniem jest trafić do chleba pełnoziarnistego, nie wie jednak, co powienien zrobić, by jego zamiary się spełniły.


Pomóż Ziarniemu zaplanować swoją przyszłość! Weź udział w konkursie „Od ziarenka do bochenka” i zaprojektuj ścieżkę jego kariery. Zabawa rozpoczyna się 1 lutego i trwa do 21 lutego 2011 r. 

Na uczestników konkursu czekają nagrody.

Celem konkursu jest rozpropagowanie wiedzy na temat produkcji chleba pełnoziarnistego. Produkcja prawdziwego pieczywa pełnoziarnistego, opartego na zakwasie, jest tajemnicą dla wielu osób. Mało kto zdaje sobie jednak z tego sprawę. Brak wiedzy na temat sposobów produkcji chleba i procesów, przez które on przechodzi, często sprawia, że nie wybieramy tego tak ważnego dla naszego codziennego jadłospisu produktu świadomie. Uczestnicy zabawy dowiedzą się, na co należy zwracać uwagę przy wyborze pieczywa, a także jak to jest możliwe, że chleb produkowany bez dodatku konserwantów może być przydatny do spożycia przez kilka miesięcy.

Informacje na temat konkursu będą pojawiać się na stronie fanowskiej „Czarny wyszczupla" pod adresem http://www.facebook.com/czarny.wyszczupla.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

D.Kusak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »