Technologie » Internet

Ruszył portal społecznościowy dla kobiet zainteresowanych rozwojem zawodowym – silne.pl.

Portal silne.pl został już uruchomiony. Łączy on kobiety, które pracują zawodowo bądź też aktywnie szukają pracy.

Ideą portalu jest wspieranie ich w zawodowej aktywizacji, przeciwdziałanie dyskryminacji, zachęcanie do dzielenia się swoimi doświadczeniami i korzystania z porad ekspertów i innych użytkowniczek.

Portal jest zbudowany z czterech głównych działów: „Poradnika", „Pracy", „Edukacji" i „Społeczności". W dziale „Poradnik" użytkowniczki mogą znaleźć fachowe informacje na tematy związane z prawami i obowiązkami pracownicy i pracodawcy w czasie ciąży i w okresie po urodzeniu dziecka, problemami osób niepełnosprawnych w pracy, dyskryminacją, mobbingiem i molestowaniem. Przydatne wiadomości znajdą tu także kobiety zainteresowane założeniem własnej firmy.

Działy „Praca" i „Edukacja" zawierają odpowiednio oferty pracy i oferty edukacyjne. Użytkowniczki mogą zamówić bezpłatne powiadomienia o nowych ofertach pracy na e-mail. Panel dla firm oferuje zakładanie kont dla firm, w ramach czego umożliwia dodawanie ofert pracy i ogłoszeń edukacyjnych.W dziale „Społeczność" użytkowniczki portalu mogą założyć własny profil, brać udział w dyskusjach, wysyłać wiadomości prywatne, umieszczać posty na tablicy i tworzyć listy spotkań.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

D.Kusak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »