Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Karina Kunkiewicz ponownie została mamą

Karina Kunkiewicz ponownie została mamą
Zobacz więcej zdjęć »
Narodziny dziecka to zawsze wielkie i radosne wydarzenie w życiu kobiety. W ostatnich dniach takie szczęście spotkało także aktorkę Karinę Kunkiewicz, która właśnie urodziła swoje drugie dziecko w Szpitalu Medicover w warszawskim Wilanowie.

„Kiedy pierwszy raz przytuliłam swojego synka, poczułam się - mimo zmęczenia, bardzo szczęśliwa. Radość i emocje były tak samo duże, jak przy porodzie pierwszego dziecka.”– mówi Karina Kunkiewicz.

  „Decydując się na poród w Szpitalu Medicover brałam pod uwagę nie tylko komfort, ale także wysoką jakość opieki oraz zaplecze medyczne placówki, w tym Oddział Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka. Warunki szpitala pozwoliły mi czuć się swobodnie i bezpiecznie. Mogłam spokojnie przygotować się do porodu zarówno psychicznie, jak i fizycznie.” – dodaje Kunkiewicz. 

Dla każdej kobiety, podczas tak ważnego momentu jak poród, bardzo istotne jest także wsparcie ze strony najbliższych. Szpital Medicover daje również taką możliwość. Aby zapewnić przyszłej mamie jeszcze większe poczucie komfortu, jej najbliżsi mogą przebywać na oddziale 24h na dobę. Z tej opcji skorzystała także aktorka.  „Bardzo ważne było dla mnie, aby mieć pewność, że w takiej wyjątkowej chwili najbliższe mi osoby mogą być blisko mnie i dziecka. Ponadto, od momentu przyjęcia na oddział zostałam otoczona troskliwą opieką. Nikt nic mi nie narzucał. Sama też mogłam zdecydować, czy i kiedy chcę otrzymać znieczulenie. To był bardzo dobry wybór.” – pryzynaje Karina Kunkiewicz.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Medicover
http://www.medicover.pl/szpital/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »