Technologie » AGD - RTV

Karta podarunkowa na 5-te urodziny SATURNA

Karta podarunkowa na 5-te urodziny SATURNA
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji 5-tych urodzin sklepy SATURN w całej Polsce przygotowały dla swoich klientów kolejną niespodziankę. Od 15 do 18 października zakupy w SATURNIE będą premiowane karą podarunkową.

W ramach urodzinowej kampanii „ 5 lat. Inwazja okazji” we wszystkich 14 sklepach SATURN w Polsce na klientów czekają produkty w urodzinowych cenach. Dodatkowo za każde wydane 500,00 zł kupujący otrzymają 100,00 zł na karcie podarunkowej. W ten sposób SATURN dziękuje swoim Klientom za zaufanie, jakim obdarzyli sklepy sieci przez minione 5 lat. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu


Dyrekcja zapewnia, że SATURN będzie pozytywnie zaskakiwał swoich Klientów nie tylko w okresie świętowania swoich urodzin, ale jak dotychczas w codziennej działalności poprzez oferowanie markowych produktów w najniższych cenach na rynku. 

Sieć SATURN dzięki przełamywaniu barier cenowych, fachowej obsłudze klienta na każdym etapie zakupu, przez ostatnie 5 lat osiągnęła wiodącą pozycję w dużych miastach w branży elektroniki użytkowej. Potwierdza to również nagroda „Laur Klienta” przyznana już po raz drugi przez samych konsumentów sklepom i pracownikom SATURN.  

Informacje dodatkowe:

Wioletta Batóg, Rzecznik Prasowy

Tel.: (022) 517 11 86

e-mail: batog@media-saturn.com

www.saturnpolska.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wioletta Batóg

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »