Technologie » Komputery

Kaspersky Internet Security 2009 w czołówce plebiscytu serwisu benchmark.pl

Kaspersky Internet Security 2009 w czołówce plebiscytu serwisu benchmark.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o zakończeniu się plebiscytu "Produkt Roku 2009" zorganizowanego przez redakcję serwisu benchmark.pl.

W kategorii "Oprogramowanie" produkt Kaspersky Lab znalazł się w ścisłej czołówce. Nominacje produktów do plebiscytu zgłaszali czytelnicy serwisu benchmark.pl. Kaspersky Internet Security 2009 był jedynym z dwóch rozwiązań bezpieczeństwa nominowanych w plebiscycie i znalazł się w kategorii "Oprogramowanie". 

W głosowaniu wzięło udział łącznie ponad 3100 czytelników serwisu. Kaspersky Internet Security 2009 uzyskał 12,4% głosów i został wyprzedzony jedynie przez dwa programy (Adobe Photoshop CS4 oraz darmowy OpenOffice 3.0). Ostatecznie produkt Kaspersky Lab znalazł się w zestawieniu wyżej niż Microsoft Windows Vista. 

Wyniki plebiscytu są dostępne w serwisie benchmark.pl

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

O Kaspersky Internet Security 2009 

Kaspersky Internet Security 2009 powstał w myśl idei "lepiej zapobiegać niż leczyć". Program doskonale radzi sobie ze zwalczaniem zagrożeń, ale przede wszystkim zapobiega ich pojawianiu się w komputerze. Kaspersky Internet Security 2009 chroni przed wszystkimi rodzajami szkodliwych programów, spyware i adware, wykrywa i usuwa luki w zabezpieczeniach systemu oraz aplikacji, zapobiega kradzieży tożsamości i oferuje dodatkowe narzędzia zabezpieczające. Aplikacja zawiera innowacyjny moduł filtrowania aktywności aplikacji oparty na technologii HIPS (Host-based Intrusion Prevention System) wraz z ulepszoną zaporą sieciową, modułem antyspamowym oraz kontroli rodzicielskiej. Rozwiązanie zapewnia skuteczną i bezpieczną ochronę użytkowników Internetu. 

Kaspersky Internet Security wykorzystuje przełomowy silnik antywirusowy, który znacznie zwiększa prędkość skanowania systemu. Unikatowa architektura aplikacji zapewnia niezwykle szybki czas przetwarzania danych oraz jeden z najniższych w branży poziomów obciążenia zasobów systemu. 

Dalsze informacje o programie Kaspersky Internet Security 2009 można znaleźć na stronie: http://www.kaspersky.pl/wersja2009.html. 

Informacje o Benchmark.pl 

Benchmark.pl jest najstarszym i czołowym polskim serwisem działającym w obszarze nowych technologii, o tematyce komputerowej. Serwis powstał w czerwcu 1997 roku, prowadzony przez Wojciecha Kiełta. Zapoczątkowany jako platforma dla użytkowników fascynujących się sprzętem komputerowym i testujących wydajność swoich podzespołów, wraz ze wzrostem liczby czytelników serwis rozwijał kolejne działy: aktualności, testy i recenzje, dział porad, największy w Polsce i najobszerniejszy zbiór testów wydajności. Jako pierwszy w Polsce uruchomił również dział mini-recenzji, w którym czytelnicy mogli zamieszczać własne testy i recenzje. Dziś benchmark.pl jest źródłem najświeższych informacji z rynku IT. Serwis skierowany jest do początkujących użytkowników, pasjonatów, hobbystów, oraz zawodowców i profesjonalistów. Więcej informacji o serwisie można znaleźć na stronie: http://www.benchmark.pl. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »