Technologie » Komputery

Kaspersky Internet Security 7.0 "Najlepszym produktem roku 2008" we Francji

Kaspersky Internet Security 7.0 "Najlepszym produktem roku 2008" we Francji
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje, że popularny francuski magazyn PC Achat przyznał programowi Kaspersky Internet Security 7.0 wyróżnienie "Najlepszy produkt roku 2008" w kategorii zintegrowanego oprogramowania do ochrony komputerów PC.

Według redaktorów magazynu PC Achat, "Kaspersky Internet Security 7.0 stanowi niezawodną tarczę chroniącą przed wirusami, oprogramowaniem spyware, włamaniami, spamem oraz phishingiem. Rozwiązanie zwiera skuteczną zaporę sieciową dla ruchu przychodzącego i wychodzącego (IDS/IPS) oraz filtr spamu oparty na czarnych i białych listach i wyposażony w samouczący się algorytm. Produkt aktualizowany jest regularnie i automatycznie, zapewniając optymalną ochronę przed najnowszymi zagrożeniami".

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Eksperci z magazynu PC Achat podkreślili również troskę firmy Kaspersky Lab o dzieci. Producent dodał do Kaspersky Internet Security 7.0 moduł kontroli rodzicielskiej, który uniemożliwia dostęp do nieodpowiednich stron i kontroluje czas, jaki dziecko spędza online. Podsumowując, redaktorzy napisali: ten niezawodny produkt zapewnia spokój umysłu i zdrowy komputer.

Kaspersky Internet Security 7.0 jest zintegrowanym rozwiązaniem do ochrony komputerów PC przed wirusami i wszystkimi innymi rodzajami szkodliwego oprogramowania, atakami hakerów oraz spamu. Więcej informacji o programie.

PC Achat jest jednym z najpopularniejszych miesięczników komputerowych we Francji. Jego nakład wynosi około 50 000 egzemplarzy. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »