Technologie » Komputery

Kaspersky Internet Security produktem roku 2015 wg niezależnego laboratorium AV-Comparatives

Kaspersky Internet Security produktem roku 2015 wg niezależnego laboratorium AV-Comparatives
Zobacz więcej zdjęć »
Po raz trzeci w ciągu pięciu lat* Kaspersky Internet Security został uznany produktem roku w corocznym raporcie niezależnego laboratorium AV-Comparatives.

Zdobywając wyróżnienie Advanced+ w ośmiu rygorystycznych testach w ciągu 2015 r., flagowe rozwiązanie Kaspersky Lab przeznaczone dla użytkowników domowych pokazuje, że nieustannie przewyższa swoich konkurentów, uzyskując najwyższą ogólną notę spośród 21 produktów bezpieczeństwa dla systemu Windows biorących udział w teście.     

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Coroczny raport laboratorium AV-Comparatives wskazuje produkty, które zdobyły wysokie wyniki w zeszłorocznych testach antywirusowych, wyłaniając ogólnego zwycięzcę na podstawie łącznej uzyskanej punktacji. Oprócz tego laboratorium przyznaje wiele dodatkowych wyróżnień za najlepsze wyniki w poszczególnych testach. Wziąwszy udział we wszystkich ośmiu testach głównych i uzyskawszy w nich najwyższe wyróżnienie Advanced+, Kaspersky Internet Security otrzymał tytuł Produkt Roku 2015, zbierając pochwały za dobrze zaprojektowany i przyjazny dla użytkownika interfejs, jak również kompletną dokumentację oraz oferowane opcje pomocy.    

W serii testów AV-Comparatives obejmujących 2015 r. wzięło udział 21 produktów bezpieczeństwa stworzonych dla platformy Windows, które zostały poddane niezależnej ocenie oraz testom efektywności. Sprawdzano możliwości programów w zakresie ochrony przed zagrożeniami internetowymi w realnych warunkach, identyfikacji tysięcy szkodliwych programów oraz zapewniania ochrony bez wpływu na wydajność komputera PC. W dodatkowych testach badano, jak dobrze produkty radzą sobie z usuwaniem szkodliwego oprogramowania z zainfekowanego komputera PC oraz blokowaniem nowych i nieznanych zagrożeń.  

„Osiągnięcie to świadczy o wysokim poziomie ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem, jaką zapewniamy naszym użytkownikom, oraz nieustannej ewolucji produktu w celu zaspokojenia zarówno obecnych, jak przyszłych potrzeb. Raport niezależnego laboratorium testowego AV-Comparatives jest istotnym źródłem wskazówek i informacji dla użytkowników końcowych, które pomagają im wybrać odpowiednie rozwiązanie dla ich potrzeb. Jesteśmy niezwykle dumni, że Kaspersky Internet Security uzyskał tytuł najlepszego produktu 2015 r.” – powiedział Timur Bijaczujew, dyrektor ds. badań nad szkodliwym oprogramowaniem, Kaspersky Lab.   

Więcej informacji na temat funkcji ochrony oferowanych przez produkt Kaspersky Internet Security znajduje się na stronie http://kaspersky.pl/kis.  

Pełny raport AV-Comparatives obejmujący 2015 r. jest dostępny na stronie http://r.kaspersky.pl/y2IQY.

Więcej informacji na temat wyróżnień zdobywanych przez produkty Kaspersky Lab znajduje się na stronie http://kaspersky.pl/nagrody.

*Zgodnie z zasadami przyjętymi przez AV-Comparatives, żaden produkt nie może otrzymać tego wyróżnienia dwa lata z rzędu. Z tego powodu Kaspersky Internet Security był wyróżniany jako produkt roku w 2011, 2013 i 2015 r. W 2012 i 2014 r. rozwiązanie Kaspersky Lab zostało uznane przez AV-Comparatives za najwyżej oceniane.  

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie http://www.kaspersky.pl/news.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »