Firma » Biznes

Kaspersky Lab Polska organizuje IX Konferencję Partnerów

Kaspersky Lab Polska organizuje IX Konferencję Partnerów
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab Polska informuje o zbliżającej się IX Konferencji Partnerów. Impreza odbędzie się w dniach 23-24 października 2010 r. w hotelu Grand Stamary w Zakopanem.

Na konferencji eksperci z Kaspersky Lab Polska przedstawią informacje o najnowszych produktach firmy oraz o planowanych premierach. Partnerzy i dystrybutorzy zapoznają się także z nowym programem partnerskim, omawiającym zasady współpracy z Kaspersky Lab Polska.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:Na prezentacji dotyczącej analizy rynku zagrożeń uczestnicy poznają najnowsze trendy cyberprzestępcze. Ponadto, tematyczne okrągłe stoły pozwolą uczestnikom konferencji na poruszenie wszelkich tematów z reprezentantami Kaspersky Lab Polska.

Konferencja to również świetna okazja do zapoznania się z kadrą zarządzającą i pracownikami Kaspersky Lab Polska, a także do wymiany doświadczeń z innymi Partnerami. Uczestnictwo w konferencji umożliwia wypracowanie atrakcyjnych warunków współpracy z Kaspersky Lab Polska. Nie zabraknie także atrakcji i czasu na dobrą zabawę.

W celu uzyskania dalszych informacji o IX Konferencji Partnerów Kaspersky Lab Polska prosimy o kontakt z Urszulą Janas, starszym specjalistą ds. marketingu: urszula.janas@kaspersky.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »