Firma » Biznes

Kaspersky Lab Polska rozpoczyna cykl spotkań z dziennikarzami - "Śniadanie z ekspertem"

Kaspersky Lab Polska informuje o rozpoczęciu spotkań z dziennikarzami w ramach cyklu "Śniadanie z ekspertem". Pierwsze spotkanie odbyło się 30 lipca 2014 r. w warszawskim biurze firmy.

"Śniadanie z ekspertem" to cykl spotkań ze specjalistami z Kaspersky Lab Polska, w ramach których zaproszeni dziennikarze otrzymują jako pierwsi specjalnie przygotowane informacje na temat cyberzagrożeń i mają możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firmy. Spotkania nie mają charakteru typowej konferencji prasowej - odbywają się w luźnej atmosferze sprzyjającej nawiązywaniu dyskusji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Na pierwszym spotkaniu zorganizowanym w ramach cyklu w warszawskim biurze Kaspersky Lab Polska zaproszeni dziennikarze otrzymali informacje na temat cyberzagrożeń w Polsce w II kwartale 2014 r. Informacje te zostaną przedstawione publicznie przez Kaspersky Lab Polska w późniejszym terminie.

 

Kolejne "Śniadanie z ekspertem" zostało zaplanowane na okres sierpień/wrzesień 2014 r. Dziennikarze zainteresowani udziałem w spotkaniach mogą kontaktować się z biurem prasowym Kaspersky Lab Polska: prasa@kaspersky.pl.

 

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

 

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie http://www.kaspersky.pl/news.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »