Technologie » Komputery

Kaspersky Lab Polska współpracuje z Wilk Elektronik SA

Kaspersky Lab Polska współpracuje z Wilk Elektronik SA
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab Polska informuje o rozpoczęciu współpracy z firmą Wilk Elektronik SA, renomowanym polskim producentem pamięci. Na mocy współpracy wybrane pamięci GOODDRIVE będą dostępne z 90-dniową wersją programu Kaspersky Internet Security 2010.

Kaspersky Internet Security 2010 dołączany jest do wszystkich, pamięci Twister oraz Edge marki GOODDRIVE, na opakowaniach których widnieje logo produktu Kaspersky Lab. Każdy użytkownik takiego pendrive'a może bardzo łatwo otrzymać bezpłatną 90-dniową licencję na program Kaspersky Internet Security 2010 - wystarczy wejść na stronę http://www.gooddrive.kaspersky.pl, pobrać odpowiednią wersję językową oprogramowania Kaspersky Lab i dokonać aktywacji przy użyciu kodu dostępnego wewnątrz opakowania pamięci GOODDRIVE. Pamięci GOODDRIVE z oprogramowaniem Kaspersky Internet Security 2010 dostępne są w następujących pojemnościach: 2, 4, 8 oraz 16 GB.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

"Pamięci produkowane przez firmę Wilk Elektronik SA są niezawodne - posiadają wieczystą gwarancję", mówi Jacek Chmielewski, menedżer produktu w firmie Kaspersky Lab Polska. "Jednak dane, które będą na nich przechowywane są narażone na wiele zagrożeń o niekoniecznie mechanicznym charakterze. Jesteśmy przekonani, że w połączeniu z niezawodną ochroną oferowaną przez Kaspersky Internet Security 2010 dane klientów będą chronione najlepiej jak jest to możliwe."

Kaspersky Internet Security 2010 wykorzystuje wyróżniane nagrodami, unikatowe technologie zapewniające niezrównaną ochronę przed cyberprzestępcami i hakerami. System UDS firmy Kaspersky Lab zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym przed około 30 000 zagrożeń, jakie pojawiają się każdego dnia, bez konieczności nieustannego pobierania uaktualnień. Filtrowanie adresów URL ostrzega użytkowników przed podejrzanymi stronami internetowymi, a technologia Bezpieczne Uruchamianie pozwala użytkownikom bezpiecznie uruchamiać i przeglądać podejrzane strony internetowe. Technologia Kaspersky Security Network, system wczesnego ostrzegania oparty na współpracy użytkowników, pozwala na identyfikowanie nowych szkodliwych programów, co w połączeniu z bogactwem technologii prewencyjnych, takich jak udoskonalone mechanizmy analizy heurystycznej (behawioralnej) plików wykonywalnych i skryptów, daje kompletną ochronę przed współczesnymi zagrożeniami cyberprzestępczymi.

Więcej informacji o generacji 2010 programów Kaspersky Lab można znaleźć na stronie: http://kaspersky.pl/2010.

Informacje o Wilk Elektronik SA

Wilk Elektronik SA jest jedynym producentem modułów pamięci w Europie Środkowej i Wschodniej. Firma założona została w 1991 roku, od samego początku zajmując się rozwiązaniami dotyczącymi pamięci komputerowych. W 2003 roku uruchomiono nową fabrykę w Łaziskach Górnych, gdzie powstają moduły pamięci GOODRAM oraz pendrive GOODDRIVE. Oprócz tego w ofercie polskiego producenta znajdują się też karty pamięci GOODRAM oraz dyski SSD GOODDRIVE. Wszystkie produkty wytwarzane są w oparciu o system kontroli jakości ISO 9001:2000. Dzięki temu posiadają wieczystą gwarancję, a przy tym odznaczają się bardzo atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny. Więcej informacji na www.goodram.com oraz www.wilk.com.pl. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »