Dom » Budownictwo

KF 310 - nowa propozycja od marki Internorm

Zależy ci na wyborze okna do domu o wysokim standardzie? Najnowsze, trendy, funkcje oraz parametry mają dla ciebie ogromne znaczenie? Dobrze się składa! Najnowszy model okien Internorm KF 310 sprosta nawet najbardziej wysokim oczekiwaniom.

KF 310 to prawdziwe okno przyszłości. Przy jego produkcji zastosowano najnowsze rozwiązania stosowane w technologii stolarki okiennej, dzięki czemu codzienna eksploatacja nie tylko przebiega bez zakłóceń ale równocześnie  eliminuje problemy związane z wysokimi kosztami ogrzewania i utratą ciepła. Warto również wspomnieć o poprawie komfortu funkcjonowania w mieszkaniu oraz niebanalnym, wpisującym się w najnowsze trendy designie. Dużo jak na okno, prawda?      

Estetyka

W modelu KF 310 zawiasy są całkowicie ukryte. Dzięki temu nic nie zaburza optyki okna od wewnątrz. Przekłada się to na efekt wizualny jak również łatwość utrzymania profili okiennych w  czystości. Dodatkowo niewielka szerokość lica sprawia, że okno wygląda na szczególnie wąskie i nowoczesne, a możliwość wykonania w trzech liniach stylistycznych pozwala na idealne podkreślenie charakteru każdego domu - od nowoczesnego po tradycyjny. Co więcej - oprócz dużego wyboru kolorów, klamek, szkła i konstrukcji, linia KF 310 obejmuje teraz także nowość, jaką jest balkon francuski.

Wysokie standardy cieplne

Obowiązujące w naszym kraju przepisy dotyczące wymagań izolacyjności cieplnej zakładają poziom Uw nie gorszy niż 0,9 W/(m2K). Dlatego zaleca się stosowanie pakietów trzyszybowych oraz ciepły montaż wraz z elementami zacieniającymi okno w okresie letnim.  Co ma w związku z tym do zaproponowania KF310? Przede wszystkim 6‑komorowy profil ościeżnicy  zapewnia jeszcze lepszą izolacyjność cieplną - jest to zupełna nowość w systemach okiennych Internorm. Warto również wspomnieć o grubości przeszklenia - 48 mm dla optymalnej izolacji cieplnej. Dodatkowo uszczelnienia środkowe oddzielają obszar ciepły/zimny oraz suchy/mokry. Trzy uszczelki na całym obwodzie profilu zapewniają najlepszą ochronę przed zacinającym deszczem.

Funkcjonalność

KF 310 oprócz swoich wyjątkowych parametrów technicznych posiada jeszcze jedną wielką zaletę: bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu designerskich blach zamykających o zaokrąglonych krawędziach i gładkiej powierzchni PVC oraz łatwej do czyszczenia zewnętrznej osłonie aluminiowej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oknar Wrocław
http://oknar-wroclaw.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »